Antradienio, sausio 23-iosios, „Tauragės kurjeryje“: už ką Kontrolės tarnyba pagrūmojo butų ūkiui?(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-01-22 16:02

Atsižvelgdama į visuomenės interesą, Kostės Čiapienės vadovaujama savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba atliko privatizacijai ruošiamo Tauragės butų ūkio patikrinimą. Tikrintas daugiabučių kaupiamųjų lėšų administravimas, sukauptas pelnas, skolos įmonei, narpliotas didžiulį atgarsį visuomenėje sukėlęs dividendų savivaldybės administracijai išmokėjimas. Deja, savivaldybės vadovai apie patikrinimo išvadas visuomenės neinformuoja, o štai opozicija mano, kad jas ketinta tiesiog „nukišti į stalčių“. Taigi ką tikrintojai rado Tauragės butų ūkyje?

Iki valstybės šimtmečio skaičiuojant paskutiniąsias dienas, kultūros veikėjas, visuomenininkas Eugenijus Šaltis kelia dar vieną svarbų klausimą – ar šventės šurmulyje nebus pamirštas tautos žadintojas Vincas Kudirka ir jo Lietuvai dovanota „Tautiška giesmė“? Ir pats poetas, ir Lietuvos himnas šiemet taip pat mini garbias sukaktis. Tauragė dar 1990-aisiais įamžino V.Kudirkos atminimą, atstatydama jam skirtą paminklą. Tačiau šiandien jis atrodo suvargęs, reikalingas ne tik prisiminimo, bet ir didesnio remonto. Valdžia tautos žadintojo biustą pasižadėjo „nuprausti“.

Penktadienį Tauragėje viešėjo ir su rajono valdžia susitiko ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. Apie Tauragę ministrui papasakota kaip apie vieną sėkmingiausių šalies rajonų – nieko nuostabaus, negi save aukštam svečiui kritikuosi. O va apie problemas nutylėta. Beje, ministras tądien vyko ir į keletą miesto verslo įmonių, kuriose žurnalistai buvo nepageidaujami. Taip žiniasklaidą informavo savivaldybės atstovė spaudai.

Kainų ir energetikos kontrolės komisija palaimino Tauragės šilumininkų investicinius planus. Trims projektams įgyvendinti Tauragės šilumos tinklai skirs arti 1,5 milijono eurų. Pusę šios sumos bendrovei teks skolintis. Ar tai pakeliama našta įmonei, kada ir kokie darbai planuojami, – artimiausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Ruošdamasi parduoti savo valdomas bendrovės „Dunokai“ akcijas, savivaldybės administracija kurpia turgelio Dariaus ir Girėno gatvėje atnaujinimo planus. Šią turgavietę iki 2019 metų administruoja „Dunokai“. Tačiau ar naujajam savininkui turgelis bus reikalingas? Bendrovės vadovas, to paklaustas, patikino: „Savo nuomonės garsiai nesakysiu“.

Šias ir kitas pastarųjų dienų naujienas – kuriai rajono mokyklai šiemet labiausiai trūks lėšų, už ką Tauragės neįgaliųjų reabilitacijos centrą giria Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, kokią bausmę teismas skyrė sugyventinę išžaginusiam vyrui ir kur išskrido Pilies teatro „Musė“, – skaitykite jau netrukus.

Darbingos savaitės Jums linki „Tauragės kurjeris“.    

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras