Antradienio, sausio 30-osios, „Tauragės kurjeryje“: nenori „šeškyno“ – su vaikais gyvenk gatvėje(11)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-01-29 16:21

„Jie nesuprato, kodėl man neįtinka jų siūlomi butai, atkirto, kad turbūt noriu rūmų“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo įsiskaudinusi gyventi kur neturinti trijų paauglių mama. Vieno kambario butai Eičiuose ir dviejuose Vytauto gatvės bendrabučiuose, kur visam aukštui skirta viena virtuvė ir nėra nei vonios, nei dušo. Moteris išdrįso apnuoginti savo gyvenimą vien tam, kad paviešintų, jos nuomone, visiškai neveikiančią savivaldybės socialinės apsaugos sistemą. Socialiniams būstams pirkti išleidžiami šimtai tūkstančių, o eilėje metų metais tebelaukia šimtai šeimų. 

Per tris valandas policijai įkliuvo 27 pažeidėjai. Ketvirtadienio vakarą Tauragės policijos komisariatas stiprias pajėgas metė į Tauragės miesto ir Skaudvilės gatves. Vieną po kito pareigūnai gaudė nedrausmingus pėsčiuosius, kurie privalėjo susimokėti baudas. Nors jos nemažos, nedrausmingų pėsčiųjų nemažėja. Kodėl?

Tauragės ligoninės direktorius  į teismą padavė Šilutės merą. Konfliktas tarp didžiausios Tauragės gydymo įstaigos vadovo Liutauro Indriuškos ir Šilutės savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio kilo dėl... „Tauragės kurjerio“ publikuoto straipsnio. Šilutės meras viešai išsakė savo nuomonę apie šios savivaldybės poliklinikai dar pernai vadovavusį L.Indriušką. Už tai iš jo L.Indriuška reikalauja atlyginti moralinę žalą. Kokia suma ligoninės vadovas įvertino savo pažemintą orumą, sužinosite atsivertę antradienio numerį.

Kaip išspręsti vietų darželiuose trūkumo problemą? Tauragės valdžia sugalvojo naują planą. Nuomos modulinius darželius. Ši paslauga metams rajono biudžetui atsieis nemenkai – per 60 tūkstančių eurų. Kur ketinama statyti tokias grupes?

„Kai virsdavo jengo kaladėlės, visas „Adventuras“ galvodavo, kad nugriuvo pusė salės“, – pasakodamas apie savaitgalį tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“ sumaniai pristatytą Tauragės kraštą, šypsosi Tauragės muziejaus direktorius Romualdas Vaitkus. Kas vyko šioje parodoje ir kaip dviračiu Vilniuje šeštadienį buvo galima „apvažiuoti“ Tauragę, – sužinosite jau netrukus.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – ką pilyje pirmadieniais veikia „Prototipas“ ir kas jis toks, kokie įvykiai savaitgalį ant kojų sukėlė policijos pareigūnus, kaip sukčiaudami verslininkai sugeba įsigyti butus kurortuose ir prabangius automobilius bei kas pirmieji Tauragėje pasitinka Valstybės šimtmetį, – jau pakeliui  į Jūsų pašto dėžutes.

Darbingos savaitės Jums linki „Tauragės kurjeris“. 

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras