Antradienio, sausio 9-osios, „Tauragės kurjeryje“: valdžios pagyros supykdė kaimą(5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-01-08 15:03

Kiekvieną penktadienį Tauragės žiniasklaidos priemonėse rajono vadžia skelbiasi apie nuveiktus gerus darbus. Viskas būtų gerai, jei ne valdininkų įvelta klaida. Iškilmingai pareiškę džiugią žinią Šikšnių kaimo gyventojams, kad pagrindinė šio kaimo gatvė pagaliau baigta asfaltuoti, valdininkai sulaukė akmens į savo daržą. Žmonės sukilo – paaiškėjo, kad pagrindinė Šikšnių kaimo gatvė remonto darbų nė nematė, o važinėdami per duobes žmonės kaip laužė savo mašinas, taip ir tebelaužo.

„Dunokų“ ir butų ūkio privatizavimo aukcionai – jau netrukus. Savivaldybė praneša, kad sulaukus Vyriausybės nutarimo bus galima skelbti dviejų valdiškų įmonių privatizavimo aukcionus. Deja, šių įmonių akcijų vertė neatskleidžiama, kol kas neaiški ir pradinė jų pardavimo kaina. Kaip vyksta įmonių privatizacijos procesai – antradienio „Tauragės kurjeryje“.

Iš senojo pastato Tauragės miesto Gedimino gatvėje išsikėlus „Maximai“, nemenkos prekybai tinkančios patalpos liko tuščios. Neoficialiai kalbama, kad jose kurtis ketina lenkų pigių prekių tinklas „Pepco“, gruodį duris atvėręs Marijampolėje. „Pepco“ atsakymas „Tauragės kurjeriui“ – jau netrukus.

Penktadienis buvo svarbi diena Tauragės jaunimui – Vytauto gatvėje atidaryta nauja jaunimo erdvė, vadinamieji Jaunimo namai, o vakare didžiulis būrys Tauragės miesto ir rajono jaunuolių rinkosi į pirmąkart surengtus jaunimo apdovanojimus TAJA. Kaip veiks Jaunimo namai, ką ten jaunimo organizacijos ir pavieniai jaunuoliai ras, kas juose vyks ir apdovanojimų užkulisiai – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes.

Nedarbas Tauragėje per pastaruosius aštuonerius metus pasiekė mažiausią lygį. Ką tai reiškia – ar iš tikrųjų turėtume džiaugtis, kad bedarbių Tauragėje mažėja, ar nedarbo duomenis vis dėlto koreguoja auganti emigracija? Deja, statistika nedžiugina ir, pasak Darbo biržos specialistų, Tauragė jau dešimtmetį „nepasiveja“ šalies vidurkio.

Šios ir daugybė kitų pastarųjų dienų naujienų – apie karą dėl renovacijos Vasario 16-osios gatvėje, kokią išmaniąją įrangą ir už kiek įsigijo savivaldybės administracija, kurių miesto sankryžų laukia pokyčiai, kokių galių savivaldybė turi pažaboti fejerverkų sprogdintojus ir geriausių rajono sportininkų apdovanojimo šventės akimirkos – antradienio numeryje.

Įdomaus skaitymo ir gražios prasidėjusios savaitės!

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras