Antradienio, spalio 1-osios, „Tauragės kurjeryje“: vandentiekio aritmetika – nesinaudojai, vis tiek mokėk(5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-09-30 17:19

„Ar mes valtimi vonioje plaukiojome, kad tiek vandens priskaičiavo?“ – viena per kitą širdo į „Tauragės kurjerio“ redakciją sugužėjusios Vytauto gatvės 76-ojo daugiabučio gyventojos.

Sunku patikėti, kad po vieną savo buteliuose gyvenančios senjoros per mėnesį būtų išleidusios po 17 kub. m vandens. Tačiau joms atsiųstos sąskaitos tai rodo juodu ant balto – tiek ir taškas. „Tauragės vandenų“ direktoriaus aritmetika paprasta: „Jei kažkas nedeklaravo savo skaitiklių, tas kiekis bus paskirstytas kitiems“, – be skrupulų nelaimingoms moterims atkerta Eduardas Anulis. Taigi naujas vandens detektyvas. Čia – Tauragė. Sako, kad gyventi čia gera.

O štai Rimvydas Valatka, jau tris mėnesius bevaikštinėdamas Bažnyčių (ir ne tik) gatve sušalo – gerai, kad patalpose, kuriose apsistojo, šilta. „Įėjusį į viešbučio kambarį pasitinka neįprasta šiluma. Tauragė jau šildo. Gal ir mažmožis, bet malonus“, – sako apžvalgininkas. Šįkart pliusas Tauragei. Šildymas čia iš tikrųjų įjungtas bene anksčiausiai Lietuvoje.

O štai Sartininkams ne šaltis rūpi – anaiptol: žmonės žada naktimis saugoti savo kaimą, nes įtaria, kad jų kiemuose siautėja padegėjas. Tiesa, įtariamąjį policija apklausė ir paleido. Sartininkų žmonės šaukiasi pagalbos – „Kažkas mus turi saugoti. Juk mes – mokesčių mokėtojai“. Tik kažin, ar šitą jų prašymą kas nors išgirs.

„Tauragės kurjeris“ nuo šiol jus pasitinka gerokai storesnis ir su dar daugiau naujienų – apie tai, kokių darbuotojų pritrūko „baltieji rūmai“, kas paskirtas vadovauti parduodamai „Dunokų“ bendrovei, nuo šiol antradieniais rasite ir gausybę sveikatos patarimų, o šįkart pasigrožėkite pasakiška Reginos ir Jono Stonių Greižėnuose sodyba.

Nepamirškite – „Tauragės kurjeris“ paskelbė prenumeratos akciją 2020 metams. Suskubkite, ir laikraštis su meile atkeliaus į kiekvienus namus!

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras