Antradienio, vasario 20-osios, "Tauragės kurjeryje": šventės įkarštyje - darbo inspektorių reidas(12)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-02-19 16:32

Vasario 16-ąją, Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį, ilsėjosi ir pramogavo ne visi – dirbo ne tik gamyklos, viešojo maitinimo įstaigos, bet ir Darbo inspekcija. Tądien surengtas reidas patikrinti, ar įmonėse, kurios įprastai dirba pertraukiamą darbą, nepažeidžiamas Darbo kodeksas. Ką darbo inspektoriai tikrino ir ką rado – skaitykite jau netrukus.

Ar dvimetriniai karžygiai ras vietą Tauragėje? Butkelių kaime įstabias medines skulptūras kuriantis Ričardas Armonas ir žurnalistus, ir Tauragės muziejaus direktorių nustebino dviejų metrų aukščio savo kūriniais – karžygiais, kurie galėtų papuošti kurią nors Tauragės miesto ar rajono vietovę. Skulptoriaus darbų mėgėjai sako, kad taip Tauragėje galėtų būti įamžintas valstybės atkūrimo šimtmetis, tačiau ar atsiras šioms skulptūroms pagarbos verta vieta, kol kas neaišku.

Renovacijos laukia ne tik gatvės, bet ir daugiabučių kiemai. Savivaldybės administracijos direktoriui viešai pasidžiaugus, kad šiemet suremontuoti planuojama Bažnyčių g. 15, 17 ir Respublikos g. 7 daugiabučių kiemus, tapo nebeaišku, kada remonto sulauks Vasario 16-osios ir kitų Bažnyčių gatvės namų kiemai, į remontuotinų eilę įrašyti anksčiau. Valdininkų atsakymai – antradienio numeryje.

Reorganizuojama Tauragės darbo birža, įstaigos direktorius tveriasi tylos siena. Vasario 13-ąją įsigaliojo Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio nutarimas reorganizuoti visas dešimt šalies teritorinių darbo biržų, tarp jų ir Tauragės. Kas laukia šios įstaigos vadovybės ir darbuotojų? Deja, į „Tauragės kurjerio“ klausimus Tauragės darbo biržos vadovas Mindaugas Macas atsakyti atsisakė. Kodėl?

Laisvalaikis: kur antradienio vakarais traukia Stragutės kaimo vyrai? Ogi ne taip toli – ant vieno šio kaimo gyventojo tvenkinio ledo. Maunasi pažiūras, stveria ledo ritulio lazdas ir kaimas suskamba sportiniais šūksniais. Tikra žiemos olimpiada. Tai, ką žurnalistė pamatė ir išgirdo Stragutėje, jus nustebins.

Šios ir daugybė kitų pastarosios savaitės naujienų – visa šūsnis Vasario 16-osios šventės įspūdžių, nuotraukų ir linkėjimų, startuoja projektas „Žodis – ne žvirblis“, skirtas lietuvių kalbai puoselėti, naujienos iš teismo rūmų, kur nagrinėtos dvi rezonansinės, didžiulį atgarsį visuomenėje sukėlusios bylos bei skaitytojų atsiliepimai apie Saugaus eismo komisijos sprendimus – naujausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Gražios savaitės ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras