Antradienio, vasario 27-osios, "Tauragės kurjeryje": namo grįžti pasišovę emigrantai gimtinėje pasijuto priešais(19)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-02-26 16:11

Grįžti į gimtąjį miestą ir čia įkurti savo verslą pasiryžę emigrantai – keliolika metų Jungtinėje Karalystėje gyvenantys Darius ir Viktorija sako patyrę skaudžią realybę. Jų teigimu, Tauragė – švogerių kraštas, ilgalaikių planų čia nesukursi, o savivaldybės parama esanti mažų mažiausiai juokinga. Viską metę, ką pavyko padaryti Tauragėje, kraštiečiai vėl susikrovė lagaminus ir išskrido į Londoną. Kodėl, skaitykite „Tauragės kurjerio“ vedamajame. 

Savo gaminiu „Apastata“ nustebino norvegus. Iš kasmetinės specializuotos statybos, interjero, apdailos medžiagų ir baldų parodos „Boligmesse“ Norvegijoje bendrovės „Apastata“ atstovai grįžo apdovanoti. Norvegų rinkai įmonė gamina išmaniuosius namelius-konteinerius, kuriuos valdyti galima... telefonu. Išsamiau – antradienio numeryje.

Savivaldybė miestelėnus kitąmet vežios elektrobusais. Valdžia net žada, kad nemokamai. Ar iš tiesų taip bus ir kokiais maršrutais naujieji autobusai Tauragės mieste važinės, informuoja Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius. Savivaldybė tikisi, kad elektrobusai tauragiškius paskatins savo mašinas palikti namuose, esą tuomet miestas taps švaresnis.

Tauragės darbo inspekcijos pareigūnams pro akis nepraslydo be šalmų dirbę lifto Tauragės „baltuosiuose rūmuose“ statytojai. Nustatyta, kad bendrovės „Arminsta“ darbininkai statybvietėje ne tik kad dirbo be šalmų, jų darbo vietoje neįrengti apsauginiai atitvarai, todėl darbininkams grėsė pavojus gyvybei. Kokia bauda skirta šios bendrovės vadovui, sužinosite jau netrukus.

Projektas „Žodis – ne žvirblis“ šįkart supažindins su kraštiečiu rašytoju Remigijumi Žukausku. Vilniaus knygų mugėje jis pristatė jau antrą savo kūrinį – paaugliams skirtą romaną „Labdarinė fėja“. Kodėl autorius pasirinko paauglių auditoriją? Jis sako, kad raktą į šio amžiaus vaikų širdis rasti sudėtingiausia.

Šios ir kitos savaitgalio naujienos – kodėl „Žvaigždutės“ darželio teritorijoje iškirsta visa eilė medžių, kokia kraupi nelaimė atsitiko bendrovėje „Apasteel“, kokį sprendimą priėmė girto vairavusio kariškio darbdavys – mechanizuotasis Kęstučio batalionas ir kokią naujovę kraštiečiams ir turistams pristato Tauragės „Santakos“ muziejus – skaitykite jau netrukus.

Gražios savaitės ir įdomaus skaitymo! 

Skaityti komentarus (19) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras