Antradienio, vasario 6-osios, "Tauragės kurjeryje": gatvių asfaltavimo loterija - kam pasisekė? (5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-02-05 15:36

Jau šį mėnesį Tauragės rajono savivaldybės taryba ketina tvirtinti naują Tauragės miesto gatvių asfaltavimo sąrašą. Preliminariais duomenimis, į šį sąrašą įtrauktos 29 asfalto reikalingos miesto gatvės. „Tauragės kurjeriui“ pavyko šį sąrašą gauti, nors viešai jis neskelbiamas. Kam pasisekė labiausiai, dėl ko ginčijasi miesto bendruomenių atstovai ir kieno interesus asfalto loterijoje jie įžvelgia? Atsakymai – jau šiame numeryje. 

Gatvių asfaltavimas – jautri tema daugeliui tauragiškių, ypač tiems, kurie savo laimei ar nelaimei gyvena atokiau nuo miesto centro. Paklausėme, ką apie tai mano patys tauragiškiai.    

Tai, kad emigraciją efektyviausiai sustabdytų patrauklios darbo vietos, abejonių nekelia niekam. Tačiau realybė ne visada tokia graži. Į „Tauragės kurjerio“ redakciją užsukęs vos dvi dienas vienoje Tauragės rajono įmonėje padirbėjęs vyras sako: „Lietuvoje, pasirodo, tebegyva baudžiava“.

Šiame „Tauragės kurjerio“ numeryje rasite naujienų apie pasikeitimus savivaldybės Jaunimo reikalų taryboje, apie tai, kaip tauragiškius atakuoja gripas, kodėl nuo gegužės visuose Lietuvos būstuose turės būti įrengti autonominiai dūmų detektoriai.

Tauragės policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti miesto gyventojų turto saugumą, pradėjo vykdyti turtinių nusikaltimų mažinimo akciją. Ką akcijos metu pareigūnai tikrina? Sužinosite jau netrukus. Iš policijos – ir daugiau naujienų: pareigūnai primena, kuriose vietose draudžiama rūkyti ir kaip už tai baudžiama, ir pasakoja, kaip aiškindamiesi nusikalstamas veikas dėl telefoninių sukčiavimų atskleidė tokio pobūdžio nusikaltimus, vykdytus visoje Lietuvos teritorijoje.

Penktadienį „Šaltinio“ progimnazijoje vyko XVIII Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionato regioninis turas. Atsivertę šį laikrašio numerį paskaitysite ne tik apie jį, bet ir apie konkurso šeimininkų orkestrą.

Penktadienį Tauragės kultūros rūmuose surengtoje konferencijoje „10x10“ tauragiškiai išvydo garsius istorikus: habilituotą daktarą, profesorių, diplomatą ir rašytoją Alfonsą Eidintą, populiarųjį profesorių Alfredą Bumblauską. Ką jie papasakojo ir koks jaunas tauragiškis irgi skaitė pranešimą konferencijoje, kuo konferencijos dalyvius nudžiugino jaunieji Tauragės menininkai?

Pasibaigus zoniniams respublikinio vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ turams, paskelbti sąrašai dainorėlių, kurie keliauja į trečiąjį televizijos etapą. Kiek tauragiškių į jį pateko?

O galbūt įdomu, kaip Pagramančio regioninis parkas paminėjo Tarptautinę pelkių dieną? Arba kaip

prisidėti prie dovanos Lietuvai valstybės atkūrimo šimtmečio proga ir pasiekti, kad Lietuvos metų medžiu tapusi Vilkyškių miške auganti daugiakamienė eglė nugalėtų ir Europos metų medžio konkurse? Viską sužinosite į rankas paėmę naująjį „Tauragės kurjerio“ numerį. 

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras