Didįjį penktadienį „Tauragės kurjeryje“ – ir ne visai šventiškos naujienos(18)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-04-13 21:04

Velykos šiemet ne visiems bus linksmos. Džiaugtis kuo nelabai turi trečiadienį iš viešnagės Gruzijoje grįžęs Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos vadovas Audrius Bitinas. Valdžia nusprendė paklibinti ir jo kėdę. Mat atlikus sporto mokyklos auditą užfiksuota pažeidimų. Direktorius įpareigotas pasiaiškinti viešai. Pavyzdžiui, vienas jo padarytų pažeidimų – iš darbo atleidžiamam darbuotojui išmokėjo 13 eurų daugiau nei priklauso.

Tauragiškės Reginos margučių raštai kartais išsilieja ir eilėmis. Daugybę Velykų margučius vašku rašanti moteris prisimena, kad pirmas bandymas išmokti velykaičius išmarginti vašku buvo labai skausmingas. Tačiau nuo šio užsiėmimo moters neatbaidė, atvirkščiai – tapo hobiu, savotiška meditacija, atsipalaidavimu. Regina pataria, kaip vašku Velykoms numarginti margučius.

Daugiabučio gyventojams ir vėl kliūva turko Achmedo kebabinė. Šįkart per trisdešimt namo Vytauto gatvėje butų savininkų suraitė raštą Tauragės butų ūkiui. Žmonės sako, kad kebabinę ketinama plėsti jų kiemo sąskaita, jie to nenori ir reikalauja uždrausti šiai viešojo maitinimo įstaigai dirbti iki 2 val. nakties. Tik kas tai turėtų padaryti?

Jei Skaudvilėje jus prispirtų rimtas reikalas ir prisireiktų viešojo tualeto, jį greičiausiai rastumėte. Tualetas – pačiame miestelio centre. Tačiau koks! Skaudvilėje savaitgalį viešėjusi moteris sako, kad miestelio valdžiai turėtų būti gėda.

Naujienos iš teismo – Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras iš buvusio šios įstaigos direktoriaus Leono Leikaus reikalauja 31 tūkstančio eurų. Esą dirbdamas jis pridarė tiek nuostolių, pažadėjęs atstatyti savo pavaldiniams sumažintus atlyginimus ir to nepadaręs. Darbuotojai šiuos pinigus prisiteisė per teismą. L.Leikus  ginasi – nuo kada darbuotojams išmokėti jiems priklausantys atlyginimai laikomi nuostoliu? Nagrinėjant bylą liudyti kviesti ir eksmeras Pranas Petrošius, ir buvęs Tauragės savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus.

Šios ir kitos šventinio savaitgalio naujienos – kas sutvarkė Pagramančio regioninio parko teritorijoje stūksantį šiukšlėse paskendusį seną bunkerį, kokių dovanų gavo Tauragės muziejus, kokios paramos prašo garsiojo Tauragės ketvertuko mama ir ypatingai gardaus velykinio vyniotinio receptas – jau pakeliui į jūsų namus. 

Gražių švenčių ir įdomaus skaitymo.

Skaityti komentarus (18) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras