Paskutiniame 2017-ųjų „Tauragės kurjerio“ numeryje: 80 metų – su meile Tėvynei ir žmonėms(1)

2017-12-28 16:29

Atveriant vartelius į Naujuosius įprasta stabtelti ir apžvelgti nuveiktus darbus. Danieliui Saukevičiui, gimusiam sausio 1-ąją, artėjantis metų virsmas – 80-asis. Žemės ūkio inžinierius, mechanikas, pedagogas, automobilių sporto meistras, šaulys ir dar choristas, „visų dzūkiškų širdzį“, išmintį ir žinias atidavęs Tauragei. Apie visa tai, o dar ir apie džiaugsmus ir nerimą – išsamiame interviu su jubiliatu.

Į daugiabučių namų administratorių rinką Tauragėje įžengęs „Tauragės būstas“, kaip tvirtina šios įmonės vadovas Kęstutis Petkus, gyventojų sutikimu iš Tauragės butų ūkio perėmė septynis miesto daugiabučius. Tačiau, atrodo, dar gali juos prarasti. Kas stojo tarp konkuruojančių įmonių ir kas siūloma gyventojams? Apie tai – šiame laikraščio numeryje.

Tauragės ligoninės direktorius Liutauras Indriuška švenčia pergalę prieš buvusį savo darbdavį – Šilutės rajono savivaldybės merą Vytautą Laurinaitį. Aukščiausiasis Teismas konstatavo, kad iš Šilutės poliklinikos direktoriaus pareigų 2016-ųjų lapkritį L.Indriuška buvo atleistas neteisėtai. Džiaugdamasis palankia teismo nutartimi, šiuo metu Tauragės ligoninei vadovaujantis L.Indriuška imasi šios įstaigos pertvarkos – vienus iš pareigų atleidžia, kitus įdarbina. Kas apie situaciją kalbama neoficialiai, kas sodinami į šiltas ligoninės administracijos kėdes?

Įsigaliojo Klaipėdos apygardos teismo nuosprendis, kuriuo pasieniečių tarnybinį šunį nušovusio Arvydo Komskio skundas atmestas ir paliktas galioti pirmosios instancijos teismo nuosprendis. Juo A.Komskis pripažintas kaltu dėl žiauraus elgesio su gyvūnu ir turto sunaikinimo. Kokia bauda jam skirta ir kokią žalą Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinei teks atlyginti, sužinosite jau netrukus.

Politikai, kurie turėtų būti kultūringo elgesio pavyzdžiai, virtualioje erdvėje kartais apsisvaido ir visiškai nekultūringais, o svarbiausia – niekuo nepagrįstais kaltinimais. Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Tauragės rajono savivaldybės tarybos nario Lino Stankaus komentaro viešojoje erdvėje. Kas kreipėsi į teisėsaugininkus dėl galimo šmeižto socialiniame tinkle? Skaitykite šiame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Sostinės valdininkų sprendimas padidinti darželinukų grupes teismo pripažintas neteisėtu ir atšauktas. O mūsų rajono darželių grupės pažeidžiant higienos normas formuojamos nuo 2009-ųjų. Ar galvojama apie vaikų gerovę?

Antrąją Kalėdų dieną restorane „Skonio džiazas“ rinkosi kraštiečiai, išsibarstę po pasaulį ir šalies miestus. Kas juos sukvietė ir kiek jų susirinko, sužinosite paskaitę šį laikraščio numerį.

Kur švęsi Naujuosius? Visą gruodžio mėnesį toks klausimas tiesiog sklando ore. „Tauragės kurjeris“ domėjosi, kaip ir už kiek Tauragės kavinės ir restoranai siūlo atšvęsti atkeliaujančius naujus metus. Koks pasirinkimas? Skaitykite laikraštyje.

Kokį sprendimą Lietuvos Aukščiausiasis Teismas priėmė kaimynus savo elgesiu ir teorizavimu bauginusios Tauragės rajono gyventojos byloje, irgi sužinosite paskaitę šį laikraščio numerį.

Šiame, paskutiniame šiemet, laikraščio numeryje rasite informacijos apie tai, ką Pagramančio pagrindinės mokyklos Mažonų vaikų darželyje paskutinę advento savaitę veikė tame pačiame pastate dirbančių įstaigų darbuotojai, kaip sekėsi Tauragės futbolo mokyklos auklėtiniams trijuose salės futbolo turnyruose, kas tapo nugalėtojais Skaudvilės gimnazijoje surengtose Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse svarsčių kilnojimo varžybose.

Norite per šventes svečius pamaloninti gurmanišku patiekalu? Laikraštyje rasite idėją – su daržovėmis troškintų midijų receptą.

 Linksmai palydėkite senuosius ir sutikite naujuosius! Ir raskite minutėlę laikraščiui!

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras