Paskutiniame rudens „Tauragės kurjerio“ numeryje: gelbėjimo ratą Tauragės medikams meta „Sandrauga“(2)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-11-27 14:57

Medikams kovojant dėl didesnių atlyginimų, skolose paskendusios Tauragės ligoninės personalui tenka gelbėti savo darbo vietas. Redakciją pasiekė žinia, kad didžiausios rajono medicinos įstaigos medikai vieningai stoja į Lietuvos profesinę sąjungą „Sandrauga“, penktadienį Tauragės ligoninėje įkurtas šios sąjungos padalinys, ginsiantis darbuotojus nuo galimos įstaigos reorganizacijos pasekmių. Ko baiminasi medikai ir ką atsako ligoninės vadovas, skaitykite laikraščio vedamajame.

Šeštadienį kepyklėlėje „Bandelių jūra“ ne tik šurmuliavo vieni kitus keitę gausūs būriai svečių, bet ir alsavo tikra kalėdinė dvasia. Kokia šventė ten vyko ir kokių emocijų ji suteikė, sužinosite šiame laikraščio numeryje.

Kas ketvirtį organizuojamuose Tauragės rajono mero verslo pusryčiuose šįkart dalyvavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. Perskaitę informaciją iš renginio sužinosite, kas ta ketvirtoji pramonės revoliucija, kodėl ji palies kiekvieną žmogų ir kokia ateitis prognozuojama regionams. 

Labai sveikintina iniciatyva skatinti elektra varomą transportą ir mažinti oro užterštumą, bet ar dėl to tapsim žaliuoju kraštu? To klausia Edvardas Kochas rubrikoje „Nuomonė“.

Į redakciją kreipėsi grupė A.Strazdo gatvės gyventojų. Kas papiktino žmones, ilgus metus gyvenančius neasfaltuotoje ir itin duobėtoje gatvėje miesto centre?

Laikraštyje rasite informacijos apie tai, kokios permainos Dariaus ir Girėno gatvėje laukia pėsčiųjų, kodėl vis nerimsta aistros dėl naujosios dvinarės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą, kokia labdaringa akcija Tauragės advokatai pasitinka savo profesinę šventę.

Sužinosite, kokią fantastišką dovaną Jovarų pagrindinės mokyklos antrokė dovanojo Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ auklėtiniams, kiek medalių iš Pasaulio svarsčių kilnojimo čempionato Seule parvežė tauragiškiai broliai Justas ir Julius Optai, ir daug kitų naujienų.

Kartu su šiuo laikraščio numeriu skaitytojus pasieks ir tradicinis kasmėnesinis laikraščio priedas „Taurragis“, kuriame rasite straipsnių apie tai, kaip tarpukariu Tauragėje klestėjo kooperacija, kaip atrodo Lauksargių herbas, koks meno kūrinys mena senąją Tauragę ir kaip visada galėsite mėgautis puikiu poetiškojo Eugenijaus Skipičio tekstu.

Gero skaitymo. Pasitikime žiemą su gera nuotaika!

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras