Paskutinis balandžio numeris – su kartėlio ir aukso prieskoniu(7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-04-27 20:31

Europos miestai didžiuojasi jaukiais savo senamiesčiais ir vilioja spalvingais jų kiemeliais pavaikštinėti turistus. Tauragė, deja, ne tik kad apskritai įspūdingu senamiesčiu pasigirti negali, bet ir jaučiasi it po karo, nors jis baigėsi jau prieš septyniasdešimt metų. Senamiestis kraupus, bet kam tai rūpi? – klausia „Tauragės kurjeris“.

Penkeri metai tikėjimo, vilties ir didžiulių pastangų – tiek Tauragės krepšinio klubui kainavo iškovoti Nacionalinės krepšinio lygos auksą. Pergalės šampanas išgertas. Galima ir paklausinėti, ar dosnūs nugalėtojams bus vietos valdininkai? Redakcija domisi, kokio dydžio premijos už ilgai lauktą pergalę atiteks krepšininkams.

Savivaldybės įmonės investicijų liūto dalis atiteks privačiam industriniam parkui – į šį pramonės rajoną netrukus bus atvesta nauja šildymo trasa. Tačiau politikų valdomas verslo subjektas prie šios investicijos finansiškai neprisidės – trasa bus atvesta už dyką. Kodėl?

Valdininkai užsimojo 150 tūkstančių eurų iš biudžeto atseikėti vairavimo aikštelei vaikams įrengti. Planai ir norai gražūs, aikštelė, kaip skelbiama, netrukus išdygs „Ąžuoliuko“ lopšelio-darželio teritorijoje, nors naudotis ja galės visi Tauragės miesto ir rajono vaikai. Tačiau elektrinių automobiliukų mažiesiems tauragiškiams savivaldybė pirkti nesiruošia – turi savo, važinėkis, neturi, – tavo problema.

Valdančioji dauguma nepasigailėjo sporto mokyklos direktoriaus. Ketvirtadienio tarybos posėdyje jam skirta nuobauda. Kokia, sužinosite jau netrukus. O nubaustasis pedagogas sako, kad kitų įstaigų vadovai nuobaudų negauna už daug didesnius pažeidimus.

Šios ir dar daugybė naujienų – kodėl Tauragės bibliotekoje, pasak iš direktoriaus pareigų atleisto Sigito Kancevyčiaus, užvirė tikras pragaras, kaip valdininkai nutarė premijuoti mokslo olimpiadų prizininkus, į ką kreiptis, jei kaimynas remontuodamas butą triukšmauja, ir kodėl iš pareigų traukiasi Tauragės vaikų globos namų direktorė, – skaitomiausiame Tauragės krašto laikraštyje „Tauragės kurjeris“. Šiame numeryje rasite ir pikantiškų sūrio krepšelių receptą. Labai tiks palepinti mamą Motinos dieną.

Įdomaus skaitymo ir  saulėto artėjančio savaitgalio!

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras