Paskutinis birželio numeris: algos Tauragės kavinėse glumina(10)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-06-29 16:47

Algos Tauragės kavinėse: kai kur nesiekia nė 200 Eur. Statistikos departamentas skelbia, kad atlyginimai Lietuvoje pastaraisiais metais ir mėnesiais kyla it ant mielių. Statistiškai auga jie ir Tauragėje. Tačiau jei pažiūrėsime, kiek uždirba Tauragės kavinių ir prestižiniais laikomų restoranų darbuotojai, kyla ne juokas, o daugybė klausimų. Kai kurie darbuotojai per mėnesį negauna nė 200 Eur. Ką rodo tokie maži atlyginimai?

Vežėjo konkurso laimėtojas aiškus, tačiau sutarties su juo pasirašyti neskubama. Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia, kas laimėjo keleivių vežimo Tauragės mieste ir rajone konkursą. Bet kodėl su laimėtoju nepasirašoma sutartis? Visi atsakymai – penktadienio numeryje.

Tauragės butų ūkio privatizacijos planai suneramino ir pirtininkus. Ar privatizavus šią savivaldybės bendrovę tauragiškiai turės galimybę pasikaitinti pirtyje ir nusiprausti duše? Juolab, kad pastarąja paslauga daugiausiai naudojasi socialiai remtini asmenys. Deja, taip, kaip buvo, nebebus. O kaip bus – sužinosite jau netrukus.

Vairuoti moko visą gyvenimą – dabar vieni geriausių. Taip pasakyti galima apie Tauragėje jau šešiolika metų gyvuojančią vairavimo mokyklą „Biceda“. Ji ir vėl pripažinta geriausia Tauragės apskrityje, o kai kuriais aspektais – ir visoje šalyje. Šiltas pokalbis su šios mokyklos vadovu Vytautu Šimaičiu. Jis atsakys ir amžinąjį klausimą – tai kas gi geresni vairuotojai – vyrai ar moterys?

Pasaulinė ateities energijos galimybių paroda EXPO 2017 vyksta Astanoje, Kazachstano sostinėje. Kaip sako patys kazachai, ateities mieste, kur retai kada išvysi praskrendantį paukštį. Šiame prestižiniame pasaulinio lygio renginyje parodos lankytojai susitinka ir tauragiškę Agnę Albrechtaitę. Kokia gi Lietuva pasauliui atrodo ateities energijos kontekste ir ką Astanoje pamatė tauragiškė Agnė?

Šios ir dar daugybė savaitės naujienų – iki kada atostogaus Tauragės meras, kokiais būdais Tauragė žada kovoti su prekyba žmonėmis, kodėl vieniems dantų protezavimo kompensacijas savivaldybė skiria dideles, o kitiems – mažas ir kur Tauragės rajone stūkso Meilės akmuo – artimiausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje. Savaitgaliui siūlome ir, ko gero, vieno gardžiausių patiekalo – karamelizuotos vištienos kepsnelių – receptą.

Šilto ir šviesaus Jums savaitgalio!

 

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras