Penktadienio „Tauragės kurjerio“ numeryje: vadovų postai – kaip rusiška ruletė(144)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-07-13 16:34

Rajono valdančiųjų viražai švietimo įstaigose pasiekė viršūnę – per dvejus metus pokyčiai švietimo įstaigų vadovų postuose įvyko trečdalyje mokyklų – iš 23 ugdymo įstaigų aštuoniose arba dirba nauji vadovai, arba vyksta ne visai sėkmingi konkursai. Tyliai iš pareigų pasitraukė beveik visi pensinio amžiaus direktoriai. Iki šiol niekas nedrįso garsiai įvardinti tikrosios pasitraukimo priežasties, nors viešai ir kalbama, kad vadovai tiesiog priverčiami pasitraukti. 

Apie situaciją garsiai ir tiesiai prakalbo prašymą trauktis iš direktorės pareigų parašiusi didžiausios ir vienos geriausiai vertinamos „Šaltinio“ progimnazijos direktorė Jūratė Lazdauskienė. Vadovė prakalbo apie patiriamą spaudimą ir patyčias iš rajono valdžios. O ką apie tai mano valdžios atstovai?

Antradienį turėjo vykti net trys konkursai ugdymo įstaigų direktorių pareigoms eiti. Vieną jų – vaikų reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“ direktoriaus – laimėjo šilališkė Jovita Kiržgalvienė. Kiti du konkursai – kol kas be rezultatų. O trečiadienį pagaliau, iš antro karto, įvyko ir Tauragės ligoninės direktoriaus konkursas. Jame dalyvavo trys kandidatai, nugalėtojas, kaip „Tauragės kurjeris“ ir prognozavo, – šilutiškis Liutauras Indriuška, šiuo metu vadovaujantis Tauragės butų ūkiui. Plačiau apie šiuos konkursus skaitykite „Tauragės kurjeryje“.

Klaipėdos apygardos teismo sprendimas, pagal kurį biokuro tiekėjai bendrovei „Timbex“ iš Tauragės šilumos tinklų buvo priteista per 38 tūkstančius eurų nuostolių ir 8,05 procento metinių palūkanų nuo šios sumos, liepos 5-ąją pakeistas. Lietuvos apeliacinis teismas priėmė Tauragės šilumos tinklams palankų sprendimą. Koks jis, sužinosite netrukus.

Viena po kitos uždaromos UAB „Molupis ir Ko“ parduotuvės. Ir ne tik Tauragės rajone. Bendrovės direktorius Arūnas Cibitis gandus apie bankrotą neigia ir pasakoja apie tolimesnę verslo plėtrą.

Šiame numeryje – nemažai „ūkiškų“ naujienų: kad prasidėjo Stoties gatvės dalies nuo Tremtinių kelio iki J.Tumo-Vaižganto g. rekonstrukcijos darbai, kad netrukus prasidės savivaldybės pastato panoraminio lifto įrengimo darbai, o štai Gedimino gatvėje, prekybos centro „Iki“ kaimynystėje, beveik prieš metus įrengta prekyvietė žadėto stogelio nesulauks. Kodėl? Skaitykite šiame laikraščio numeryje.

„Tauragės kurjeriui“ domintis, kodėl atokesnėse miesto vietose veši žolė, tarsi yla iš maišo išlindo dar problema –  Tauragės rajono savivaldybė antrajam šių metų pusmečiui dar nepatvirtino programos viešiesiems darbams.

Tauragiškiai redakcijos teiravosi dėl Tauragės autobusų parko papildomo savaitgalinio maršruto į Palangą. Atsakymas – šiame laikraščio numeryje.

Daržininkams turbūt bus įdomu paskaityti, kaip Skaudvilėje gyvenantis Pranciškus Kančiauskas bulves augina... šiauduose.

Tauragėje vieši septyniolika Amerikos lietuvių atžalų. Ką jie čia veikia, ką mano apie lietuvybę – sužinosite paskaitę laikraštį.

O smagiam savaitgalio pasiskaitymui – rubrikos „O čia ar buvai?“ straipsnis apie Batakių piliakalnį ir ant jo stovėjusią Aukaimio pilį bei pokalbis su Baltijos cirko įkūrėju ir direktoriumi Petru Variakoju ir projektų vadove jo dukra Ieva Variakojyte-Reynshtrom, vienos seniausių Lietuvos cirko dinastijų atstovais, apie cirko padėtį Lietuvoje ir ateities siekius.

Jei sveika mityba jums – ne vien tušti žodžiai, galbūt sudomins energinio batonėlio, apsimetusio tortu, receptas.

Gero skaitymo!

Skaityti komentarus (144) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras