Penktadienio „Tauragės kurjeris“: apie elektrobusą, kurio reikia tik Tauragei(19)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-03-30 20:40

Antradienį Tauragės gatvėmis pajudėjo elektrinis autobusas. Lenkijos bendrovės „Solaris“ pagaminta ekologiška transporto priemonė Tauragės valdžiai iškilmingai pristatyta Tauragės kultūros rūmų kieme, iš kur savivaldybės administracijos delegacija pajudėjo į pirmąją ekologišką kelionę. Kodėl kaimyninių rajonų vadovai stebisi žaliąja Tauragės rajono vizija ir siūlo geriau pirkti dviračius?

Baigėsi teismo procesas, kuriame konkursą į Tarailių progimnazijos direktoriaus pareigas laimėjusi, tačiau vietos politikų į jas taip ir nepaskirta Viktorija Paulauskienė skundė Tauragės savivaldybę. Ar jos ieškinys patenkintas, sužinosite paskaitę „Tauragės kurjerį“.

Rubrikoje „Žurnalisto žodis“ – Raimondos Alysienės mintys apie griūvančią Meilės alėją ir apgailėtinas valdininkų pastangas ją remontuoti.

Bankrutavusios įmonės „Džiugrita“, besivertusios automobilių remontu, šiuolaikiškas pastatas Tilžės plente perėjo į kitas rankas. Kas nuo šiol jo savininkas?

Prie verslo naujienų – ir informacija apie „Maxima“, pernai prabilusią apie naujo prekybos centro statybas, o dabar, kaip kalbama, pardavusią Tauragėje įsigytą žemės sklypą.

Kartu su pavasariu į Gaurės kaimą ateina pokyčiai. Netrukus Gaurėje turėtų nelikti senojo į ganyklas vedančio liepto, tikimasi, kad ir greta jo vis dar stovinčio apgriuvusio klebonijos pastato.

Šie metai paskelbti Piliakalnių metais, tad nesupažindinti su šiuo krašto pasididžiavimu būtų nuodėmė. Pradedame ciklą publikacijų, kuriose apžvelgsime regione stūksančius šiuos unikalius gamtos kūrinius. Jų Tauragės krašte – 15. Pirmasis žurnalistų akiratin pateko Pagramančio piliakalnis.

Tauragėje lankęsis Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos viršininkas Manfredas Žymantas „Tauragės kurjeriui“ papasakojo, kaip siekiama iki minimumo sumažinti medikų galimybę „šmugeliuoti“ – dabar dėl tikrovės neatitinkančių išvadų iš jų net gali būti atimta licencija dirbti. 

„Sesuo man pasakojo, kad Lietuvos žemė ypatinga. Čia net žolė kitaip auga. Čia kvepia, o miškai pilni grybų“, – su ilgesiu savo kadaise Lietuvoje gyvenusios sesers prisiminimus pasakojo 67-erių metų vokietė Edeltraud Bläsche. Praėjusią savaitę moteris su vyru viešėjo Tauragėje. Pora viliasi, kad kažkur Tauragės rajone gali gyventi visai netolimi jų giminaičiai, su kuriais keliai išsiskyrė Antrojo pasaulinio karo metais.

Laikraštyje daug ir kitų naujienų: kaip penktadienius leidžia Jovarų priešmokyklinukai, kaip mišrių kovų čempionate sekėsi Tauragės sporto klubui „Taurris“, kaip praėjo „Šaltinio“ progimnazijoje surengtas šachmatų turnyras. Na, o „apryliaus“ savaitgaliui – paprastas, greitas ir linksmas receptas – balandžio pirmosios pokštas.

Gero savaitgalio ir smagaus skaitymo! 

Skaityti komentarus (19) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras