Penktadienio „Tauragės kurjeryje“: Velykų atgarsiai – šventinės pagirios „uždirbo“ baudas(1)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-04-20 16:34

Vos nutilus šventiniam šurmuliui, policininkai kartu su Darbo inspekcijos inspektoriais pasuko į Tauragės statybvietes. Tikrino, ar darbininkai visuomeninius pastatus stato ir remontuoja blaivūs. Ką rado ir kam teks mokėti baudas, sužinosite jau netrukus. Ne visiems pošventinis rytas buvo sėkmingas.

Skaudvilės darželinukų tėvai lenkia galvas prieš išrinktuosius – prašo jų vaikus iš Skaudvilės gimnazijos perkelti į buvusią miestelio ambulatoriją. Deja, valdantieji skaudviliškių prašymams kurti, esą darželinukams gerai ir su gimnazistais, tik įėjimą atskirą reikia įrengti. Kaip į tokius politikų svarstymus reaguos mažųjų tėvai?

Smulkusis verslas – Pagramančio pagrindinės mokyklos vairuotojo rankose gimsta vaškiniai angelėliai. Gal tai net ne verslas, o mielas rimto vyro Vidmanto pomėgis. Natūralaus vaško žvakeles iš savo bitučių sunešto vaško liejantis vyras sako, kad jo gaminius tauragiškiai ir pamėgo būtent už jų natūralumą.

Dvi jaunąsias Tauragės kūrėjas lydi sėkmė. Moksleivių kūrybos centro Pilies teatro narei Ginai už autorinę pjesę respublikiniame jaunųjų dramaturgų konkurse atiteko antroji, o jaunajai dainininkei Gabijai „Muzikos talentų lygoje“ – pirmoji vietos. Pastarosios pasirodymą šeštadienį transliuos LRT kultūros kanalas.

Prieš teismą stojo už antausį trylikametei. 42-ejų metų tauragiškis kaltinamas trenkęs sugyventinės dukrai. Policijai pasiskundusi paauglė pateko į vaikų globos namus. Kaip bebūtų keista, jos motina stojo sugyventinio pusėn ir sako, kad byla dėl vaiko sumušimo jos gyvenimo draugui buvo iškelta „už nieką“.

Šios ir dar daugybė kitų velykinės savaitės naujienų – kur vyks pavasarinė šunų paroda, ko į Tauragę atvažiuoja premjeras Saulius Skvernelis, priminimas, ką „Darom“ šeštadienį, kuo baigėsi Kultūros centro ir iš darbo vos po trijų dienų atleistos šios įstaigos darbuotojos ginčas bei ko politikų prašo rajono gydymo įstaigos – jau penktadienio numeryje. Jame, beje, rasite ir gardaus braziliško kekso receptą.

Šviesaus Atvelykio ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras