Penktadienio „Tauragės kurjeryje“: atlikėja kaltinama įmonės bankrotą sukėlusi tyčia(29)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-06-08 16:41

Žinomai Tauragės atlikėjai – kaltinimai sukėlus tyčinį savo įmonės bankrotą. Verslo idėja, kad ir kokia perspektyvi atrodytų, visada rizikinga. Atlikėjos, choro vadovės Rasos Levickaitės-Šerpytienės pastangos atgaivinti savo įmonę ir atsiskaityti su skolininkais buvo nesėkmingos. Bendrovė, gavusi Darbo biržos paramą, bankrutavo, palikdama arti 80 tūkstančių eurų skolų. Saldumynus parduotuvei tiekusi UAB „Majai“ rankų nenuleidžia ir skolą susigrąžinti bandys įrodinėdama, kad verslininkė bankrotą sukėlė tyčia.   

Už Kelių eismo taisyklių pažeidimą nubaustas Lauksargių kaimo gyventojas ant kojų kelia Policijos departamento Imuniteto valdybą. Nors vyras neginčija prasižengęs, tačiau tvirtina, kad Kelių eismo taisykles pažeidė ne tik jis, bet ir jį asmeniniu automobiliu stabdęs policijos pareigūnas. Lauksargiškio skundo pagrindu dėl pareigūno veiksmų pradėtas tyrimas. Išsamiau – naujausiame laikraščio numeryje.

Vežėjo konkursas finišo tiesiojoje: kodėl nedžiūgauja Tauragės autobusų parkas? Nors savivaldybės administracija ir neatskleidžia, kas konkurse vežėjo paslaugoms teikti pasiūlė mažiausią kainą, „Tauragės kurjerio“ žiniomis, pirmoje pasiūlymų eilės vietoje – savivaldybės įmonė Tauragės autobusų parkas, pasišovęs žūtbūt konkursą laimėti. Priešingu atveju įmonei grėstų bankrotas. Tačiau kodėl autobusų parkas tuo nesidžiaugia? Skaitykite penktadienio numeryje.

Tauragės butų ūkis išparduoda dar veikiančią neblogą techniką: lengvuosius automobilius, traktorių, priekabą, žoliapjovę. Bendrovės direktoriaus pavaduotojas sako, kad ji neša daugiau nuostolių nei naudos, o politikai atvirai užsimena apie šios savivaldybės įmonės privatizaciją. Taigi ką ir už kiek pavyko parduoti.

Tapytojos Genovaitės Šimaitienės namuose visos sienos nukabinėtos jos tapytais paveikslais. Kūrėjos darbais džiaugtis ne kartą galimybę turėjo ne tik tauragiškiai, bet ir jurbarkiečiai, vilniečiai, net Tilžės meno mėgėjai. Moteris sako, kad kūrybai amžiaus cenzo nėra, ji išlaisvina, gaivina mintis ir neleidžia pasenti. Taigi paganykite akis po dailininkės kūrybą.

Šios ir dar daugiau pastarųjų dienų naujienų – kaip jaučiasi iš trečio aukšto daugiabučio laiptinėje nukritusi mažylė, ko, grasindamas pistoletu, degalinės aikštelėje reikalavo 61-erių metų vyras, sužinosite, kiek tauragiškių šiemet apsinuodijo alkoholiu ir kaip prestižiniame tarptautiniame sambo turnyre sekėsi jauniesiems Tauragės sportininkams. Be to, savaitgalį siūlome išsikepti gardžių rabarbarų keksiukų. Jų receptas – penktadienio laikraštyje.

Įdomaus skaitymo ir šviesaus savaitgalio!

Skaityti komentarus (29) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras