Penktadienio „Tauragės kurjeryje“: ką sau leidžia išrinktieji?(19)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-06-22 16:25

Jei jau rinkėjai tave išrinko, pasitikėjo ir patikėjo spręsti miesto ir rajono problemas, tą pasitikėjimą turi gerbti. Bent jau lankyti tarybos ir komitetų posėdžius, kuriuose gvildenami Tauragei gyvybiškai svarbūs klausimai. Deja, atvykti į posėdžius reikalą mato ne visi tarybos nariai. Nepažangiausias vietos politikas – liberalas Linas Stankus. Neoficialiai kalbama, kad posėdžių praleidinėjimo rekordininkas iš tikrųjų net negyvena Tauragėje, tik gyvenamąją vietą pas tėvus deklaravęs. Įstatymas numato, kad ne toje savivaldybėje nuolat gyvenančiam tarybos nariui gresia netekti mandato. Ką apie tai mano jis pats? 

Pedagogė pralaimėjo – savivaldybei turės atlyginti nuostolius. Klaipėdos apygardos teismas atmetė buvusios Žalgirių gimnazijos direktorės Viktorijos Paulauskienės skundą, kuriuo ji reikalavo paskirti į Tarailių progimnazijos direktorės pareigas. Koks teismo motyvas ir kiek savivaldybei liko skolinga V.Paulauskienė – penktadienio numeryje.

Meras stabdo „Bastilijos“ privatizavimo idėją. Vos prieš savaitę liberalas Darius Stankus tarybai pateikė naują siūlymą – privatizuoti ir sporto kompleksą „Bastilija“. Tačiau toks siūlymas sulaukė viešos sporto bendruomenių, neįgaliųjų ir kitų eilinių tauragiškių kritikos. Nežinia – dėl to ar dėl kitų priežasčių su „Bastilijos“ privatizavimu Sigitas Mičiulis siūlo palaukti. Mero motyvai – jau netrukus.

Jau rugsėjį mažųjų mažoniškių tėveliai galės džiaugtis vaikų darželiu. Ši naujiena kaimo žmonėms bene džiugiausia per pastaruosius kelerius metus. Kad kaime būtų atidarytas darželis, šiandien itin retas atvejis. Mažonų kaime jis duris atvers vos keletą mėnesių Pagramančio pagrindinei mokyklai vadovaujančio jurbarkiškio Zigmo Mozuraičio pastangomis. Gal ir nieko direktorius, ar ne?

Pirmą kartą per daugelį metų Tauragėje susitiko beveik visi senosios Tauragės 1-osios vidurinės mokyklos mokytojai. Kas mokėsi šioje mokykloje, puikiai juos prisimena. Tiesa, ne vieno jų nebėra tarp mūsų. Šią savaitę iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, kitų miestų Tauragėn suvažiavę „senieji gerieji“ 1-osios vidurinės mokytojai ne tik prisiminė jaunystės metus, puikius Tauragės mokinius, bet ir aplankė savo mokyklą, pavaikščiojo Tauragės takeliais.

Šios ir dar daugybė pastarųjų dienų naujienų – kaip vyks „Dunokų“ ir Tauragės butų ūkio privatizacijos procesas, ką merui viešai išsakė ilgametė „Bastilijos“ vadovė Birutė Jokšienė, kodėl talentingoji smuikininkė Agnė Gečaitė palieka Tauragę ir kaip 450 metų jubiliejų šį savaitgalį švęs Tauragės liuteronų evangelikų parapija – jau keliauja iš spaustuvės. Joninių proga siūlome ir paprastučių, bet labai gardžių sūrio spurgyčių receptą. Tiks ir Jonams, ir ne Jonams.

Gražaus Joninių savaitgalio!

Skaityti komentarus (19) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras