Penktadienio „Tauragės kurjeryje“: kas vyksta Tauragėje – privatizacija ar prichvatizacija?(35)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-06-15 16:28

Valdantieji su džiaugsmu praneša – užsimota privatizuoti dvi savivaldybės kontroliuojamas įmones: „Dunokus“ ir Tauragės butų ūkį. Opozicija skambina pavojaus varpais ir šaukia, kad džiūgauti čia nėra ko. Ketvirtadienį paviešintas dokumentas, kurį, anot socialdemokratų, valdančioji dauguma nuo visuomenės siekė nuslėpti. Dokumento, susijusio su galimu venos savivaldybės įmonės pirkėju, turinys – penktadienio numeryje.

Ligoninės direktoriaus kėdė gali būti ruošiama šiuo metu Tauragės butų ūkiui vadovaujančiam Liutaurui Indriuškai. Nors konkursas į Tauragės ligoninės direktoriaus pareigas dėl procedūrinių pažeidimų atšauktas, jau aišku, kad į šį postą pretenduos mažiausiai du kandidatai. Kas dar, be liberalo L.Indriuškos? Smalsu sužinoti? Atsakymas – „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Dėl „Dunokų“ ir Tauragės butų ūkio privatizacijos galimybės vietos politikai balsuos pirmadienį, Bet tai dar ne viskas. Į privatizavimo sąrašą tarybos narys Darius Stankus pasiūlė įtraukti ir „Bastilijos“ sporto kompleksą. Tačiau ar privatininkas nesugalvos pakeisti šio objekto paskirties, ar leis jame nemokamai sportuoti, pavyzdžiui, neįgaliesiems? Penktadienio numeryje – ką apie tokius vadžios planus mano tauragiškiai.

Skausmingų 1941-ųjų istorinių įvykių – kai iš gimtųjų namų į Sibiro šalčius buvo ištremta apie 20 tūkstančių lietuvių, liudytojai siekia, kad jų prisiminimus išsaugotų jaunimas. Trečiadienį, minint Gedulo ir vilties dieną, kultūros rūmuose ne tik skambėjo tremtinių dainos, bet ir parodytas dokumentinis filmas apie istorinę Tauragės žaizdą –„Šubertinę“. Ar to užtenka, kad prisiminimas apie istorinius įvykius išliktų?

Valdžios žadėtųjų baseinų dar teks palaukti ir Tauragei, ir Pagėgiams. Kol Tauragė dar renkasi, kas Vytauto gatvėje statys suplanuotą baseiną, Pagėgiai skuba – panašų objektą renčia pačiame miesto centre. Tiesa, baseino statybos kuriam laikui Pagėgiuose buvo įšaldytos, mat pritrūkta pinigų. Tačiau pagėgiškiai įsitikinę – maudysis jie anksčiau negu tauragiškiai. O Tauragėje dar viena su baseinu susijusi naujiena. Kokia, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Šios ir dar daugiau naujienų – kas savaitgalį nutiko Rambyno regioniniame parke, kad šios institucijos direkcija ėmė svarstyti apie vaizdo įrašymo įrangos įsigijimą, ką aplankyti verta Pagramančio miške, kokiomis kompensacijomis savivaldybė vilios verslininkus, kad jie imtųsi privačių darželių verslo, ir kaip sumokėti mokesčius, jei esi senjoras ir neturi interneto, – jau pakeliui į Jūsų namus. Penktadienio numeryje rasite ir gardžių ananasinių pyragėlių receptą. Puikiai tiks savaitgalio iškylai.

Gražaus savaitgalio ir turiningo skaitymo!  

Skaityti komentarus (35) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras