Penktadienio „Tauragės kurjeryje“: miestą sukrėtusi tragedija – įtariamojo gaudynės ir kraupi įvykių atomazga(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-02-16 18:54

Nužudytos dainininkės kūnas ant galinės automobilio sėdynės Daržų gatvės namo kieme, nuo policijos besislapstantis įtariamasis ir kraupi jo mirtis prie daugiabučių konteinerių. Kas įvyko žinomo Tauragės gydytojo sūnaus gyvenime ir kodėl graži ir gabi moteris mirė? Atsakymai į šiuos ir kitus kraupios istorijos klausimus – jau penktadienio numeryje. 

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas viešojoje erdvėje užminė mįslę – cituodamas bibliją valdininkas prabilo apie išdavystę. Ką reiškia šie valdančiosios koalicijos nario žodžiai, užvirę svarstymus, kad politikas raginamas trauktis iš atsakingų pareigų?

Dviejose Tauragės rajono seniūnijose renkami seniūnaičiai. Tačiau paaiškėjo, kad dalyvauti rinkimuose ir eiti šių visuomeninių pareigų niekas nenori. Atlygis už seniūnaičio darbą – itin menkas, vos 30 Eur per mėnesį. Ką apie rinkimus kalba seniūnai?

Švęsdami Valstybės atkūrimą, pasivaikščiokime šimto metų istoriją skaičiuojančia trumpute Tauragės miesto Vasario 16-osios gatve. Šioje gatvėje stovi vienas svarbiausių miesto pastatų – buvę Ligonių rūmai, kuriuose kūrėsi ir šalį bei miestą kadaise okupavusių valstybių valdžios. Kokias dar istorijos detales mena Vasario 16-osios gatvė?

Už nelegalų darbą vienam populiariausių Tauragės restoranų „Skonio džiazas“ skirta bauda. Nelegalaus darbo atvejį šiame restorane darbo inspektoriams pavyko įrodyti tik teisme, o su pateiktais kaltinimais nesutikusios restorano vadovybės teismas nepasigailėjo – prašomas skirti mažesnę, nei numato įstatymas, baudą, tokio prašymo netenkino. Taigi kokia bauda „Skonio džiazui“ skirta, sužinosite atsivertę naujausią „Tauragės kurjerio“ numerį. 

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kiek pinigų valdininkai išdalijo vaikų dienos centrams, ką apie Tauragę prisimena JAV dirbantis evangelikų liuteronų kunigas Valdas Aušra, kada pačiame miesto centre duris atvers naujas greitojo maisto restoranas „Old Grill“, kiek kainuos garsieji jo burgeriai ir ką nuo šiol privalėsite padaryti, sumanę remontuoti savo namus, – jau penktadienio numeryje.

Įdomaus skaitymo ir gražaus artėjančio savaitgalio jums linki „Tauragės kurjeris“.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras