Penktadienio „Tauragės kurjeryje“: suniokoto „Ereliuko“ niekam nereikia(0)

2017-04-07 08:08

Trečiadienį didžiojoje savivaldybės pastato posėdžių salėje turėjo vykti buvusio vaikų lopšelio-darželio viešas pardavimo aukcionas. Deja, ketvirtadaliu milijono eurų įkainoto turto pirkti niekas nepanoro. Kodėl, aiškinasi „Tauragės kurjeris“. 

Liko pustrečio mėnesio iki naujosios atliekų rinkliavos įvedimo. Kokia ji bus? Startuoti nauja  mokesčio skaičiavimo sistema privalo liepą. Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras nuogąstauja, kad vis atidėliodami šio sprendimo priėmimą politikai kiša koją mokesčio skaičiavimui turintiems pasiruošti administratoriams. O šie sako, kad nespėjo sistemos gerai apsvarstyti, esą kaimo žmonės už miestiečius turėtų mokėti mažiau. Kodėl?

Pastarąsias keletą dienų savivaldybė liks be pirmųjų vadovų. Vienas išvyksta mokytis į Druskininkų kurortą, kitas – į saulėtąją Gruziją. Ko išmokti ir ką pamatyti pasišovė valdininkai, skaitykite „Tauragės kurjeryje“.

Švietimo ir mokslo ministrė griežta – sako, kad mokslo metus ilginti reikia. Tačiau ar tam pritaria moksleivių tėvai ir ką mano patys mokiniai? Jų nuomonę sužinosite jau netrukus.

Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo pasieniečių šunį nušovusio Arvydo Komskio baudžiamąją bylą. Nors vyras neginčija nušovęs keturkojį, tačiau teismo prašė jį išteisinti, teigia, kad nuo gyvūno gynėsi. Kokios bausmės A.Komskiui teismo paprašė prokuroras – penktadienio kriminalų rubrikoje.

Šios ir dar daugiau pastarosios savaitės naujienų – kodėl niekas nesiregistruoja į akciją „Darom“, kokį vienintelį klausimą vietos politikai nagrinės pirmadienį šaukiamo neeilinio posėdžio metu, kaip apsisaugoti nuo kapinių gėlių vagių, kuo turistus vilioja senoji Gaurė ir puikus armėniškų koldūnų receptas – jau penktadienio numeryje.

Įdomaus skaitymo. 

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras