Penktadienio, gegužės 31-osios, „Tauragės kurjeryje“: ant kilimo – kontroliuojamų įmonių vadovai(1)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-05-30 14:37

Dvi iš penkių Tauragės rajono savivaldybės kontroliuojamų uždarųjų akcinių bendrovių 2018 metus baigė nuostolingai. Kad ir kokius progresyvius sprendimus pernai įgyvendino Tauragės autobusų parkas, šios įmonės vadovas liūdnai konstatuoja – išlipti iš nuostolių duobės artimiausiais metais vargu ar pavyks. Pirmą kartą per keliolika metų į minusą įsmuko ir privatizuojamas Tauragės butų ūkis, nors dar vos prieš metus ši pelningai dirbusi bendrovė vienintelei savo akcininkei – savivaldybei išmokėjo per 200 tūkstančių Eur dividendų. Išsamiau – penktadienio numeryje.

Pirmadienį, gegužės 27-ąją, pareigas pradėjus eiti antrai kadencijai išrinktam Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui, jis neteko savivaldybės tarybos mandato. Kas jį tarybos „suole“ pakeis, sužinosite jau netrukus.

Rugsėjo 1-osios galvosūkis – kada startuoti? Nors mokslo metai dar tik baigiasi ir mokiniai apie naujas mokslo „kančias“ dar nė negalvoja, valdžia ir pedagogai jau suka galvas, ką daryti rugsėjį – Mokslo ir žinių diena šiemet išpuola sekmadienį. Kada švęsti – poilsio dieną ar vis dėlto pirmadienį?

Neįgaliųjų automobiliams vietas įrengė, tačiau patekti į jas neįmanoma, – sako neįgalią mamą vežiojanti tauragiškė Kristina. Kaip bebūtų keista, tokia problema neįgaliuosius pasitinka prie pat savivaldybės pastato – vietas neįgaliųjų automobiliams ten dažniausiai užstato į „baltuosius rūmus“ su reikalais atvažiavę žmonės ir net šiame pastate dirbantys darbuotojai.

Jau ryt Tauragė pradės švęsti 512-ąjį miesto gimtadienį. Nors tikrąja Tauragės gimimo diena įprasta laikyti visai kitą datą – kovo 21-ąją, tradiciškai miesto „tortadienis“ švenčiamas gegužės pabaigoje, kai atšyla. Šiame numeryje rasite išsamią šventės programą: sužinosite, kuo ypatingas bus rytojaus vakaras Vasaros estradoje, kas vyks kitose miesto vietose. Šventė tikrai gali pasigirti renginių gausa.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos bei aktualijos – ar teisingai skaičiuojami šalies merų ir vicemerų atlyginimai, kokių klausimų kyla šalia buvusio „Ereliuko“ darželio gyvenantiems žmonėms, į kokį Tauragės pirkėjų prašymą atsižvelgs „Maxima“ ir kuo baigėsi gaisrinės viršininko Roberto Masolo ginčas su Policijos komisariatu, – jau netrukus. Šiame numeryje rasite ir nerealių kreminės varškės blynelių receptą. Puikiai tiks šventiškiems savaitgalio pusryčiams.

Gražių šventinių dienų Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija!

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras