Penktadienio, gegužės 4-osios, „Tauragės kurjeryje“: ligoninės planai – po devyniais užraktais(7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-05-03 16:46

Tai, ką planuoja savivaldybė, o juo labiau Liutauro Indriuškos vadovaujama Tauragės ligoninė, paprastam mirtingajam – tabu. Pasklidus gandams, kad ligoninei prireikė papildomų patalpų ir dėl to iš Prezidento gatvės iškraustoma ligonių kasa, o pačioje ligoninėje uždaroma 23-ejus metus veikianti kavinukė, mįslėmis kalba ir šios gydymo įstaigos vadovas, ir savivaldybės vadovybė. Kavinės šeimininkai žurnalistus tikina, kad viskas yra „šiek tiek“ kitaip nei teigia savivaldybės administracija. Taigi kaip? Aiškinasi „Tauragės kurjeris“.

Ant Skaudvilės specialiosios mokyklos pastato meras įžvelgė sovietinę simboliką. Ąžuolo lapų vainikas ant Stalino valdymo laikotarpiu statyto pastato Skaudvilėje ne juokais suneramino rajono vadovą. Mokyklos direktoriaus jis pareikalavo šį simbolį pašalinti. Kuo viskas baigėsi, skaitykite penktadienio numeryje.

Vasaros estrados skulptūroms lemta sudūlėti. Tauragės pasididžiavimas ir puošmena – skulptūrinis ansamblis Jūros upės krantinėje, nors ir ne kartą lopytas, pūva. Kai kurių tauragiškių nuomone, valdžia per menkai jomis rūpinasi ir turėtų labiau stengtis išsaugoti istorinį miesto prisiminimą. Ką į šiuos priekaištus atsakė miesto seniūnas ir paveldo saugos specialistai, sužinosite jau netrukus.

Spėlionės dėl artėjančių merų rinkimų. Kas perims vairą? Kol kas tik dvi politinės partijos Tauragėje pasiskelbė, kieno kandidatūras teiks artėjantiems tiesioginiams merų rinkimams. Ar pažįsta šiuos žmones tauragiškiai, kas, jų nuomone, būtų vertas tapti Tauragės meru 2019-aisiais? Šį klausimą pateikėme praeiviams gatvėje.

Savivaldybės tarybos nariui mandatas suteikiamas tik tuo atveju, kai jis nuolat gyvena toje savivaldybėje, kurioje yra išrinktas. Tačiau jokia paslaptis – pasitaiko, kad tarybos narys gyvenamąją vietą deklaruoja vienur, o realiai gyvena kitur. Tokios abejonės jau ketvirtus metus netyla dėl savivaldybės tarybos nario Lino Stankaus gyvenamosios vietos. Paklaustas tiesiai šviesiai, tai kurgi jis iš tikrųjų gyvena – pas mamą Tauragėje ar su žmona ir vaikais Vilniuje, kur turi pasistatęs namą, L.Stankus išvardijo miestus, kuriuose... miega.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kiek mokesčių mokėtojams kainuos perkami trys elektrobusai, kas perėmė Tauragės šilumos tinklų ir Tauragės butų ūkio direktorių vairus, iš pareigų pasitraukus Mindaugui Nevardauskui, ką apie politinę korupciją ir „skalikus“ mano buvęs Seimo Kriminalinės žvalgybos parlamentinės komisijos pirmininkas Darius Petrošius ir kas trečiadienį vyko teismo posėdžių salėje, teisėjui Edmundui Žukauskui atvertus įtariamų telefoninių sukčių gaujos bylą, – skaitykite jau penktadienį. Šiame numeryje rasite ir visai paprastą, bet neprastą keksiukų su rikota ir persikais receptą. Puikiai tiks sekmadienį palepinti mamas.

Įdomaus skaitymo.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras