Penktadienio, gruodžio 1-osios, „Tauragės kurjeryje“: naujasis namų administratorius į savo valdas žengia su pjūklais(9)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-11-30 15:24

Daugiabučius administruojančio Tauragės butų ūkio ir neseniai į administratorių rinką Tauragėje įžengusio „Tauragės būsto“ karas be teismų pagalbos, panašu, nesibaigs. Tai, kas šią savaitę vyko prie „Tauragės būsto“ perimtų namų, panašu į visišką chaosą. Bendrovės atstovai perimti savo valdų atskubėjo nešini... pjūklu. Kuo visas baigėsi ir ar kare dėl daugiabučių yra teisioji pusė, sužinosite, atsivertę „Tauragės kurjerį“. 

Į eilinius žmones nusispjovė – pinigus skiria keliui į pliažą. Apie 100 tūkstančių eurų. Tiek iš savivaldybės biudžeto bus atseikėta buvusio tarybos nario Antano Stankaus prašymui tenkinti – keliui, vedančiam į privatų jo pliažą, asfaltuoti. Kas trečiadienį vyko tarybos posėdžio metu, kokias tauragiškių reakcijas sukėlė toks politikų sprendimas – skaitykite jau rytoj.

Šią savaitę vietos politikai buvo pasiryžę tvirtinti naująją sporto strategiją, kurios esminės nuostatos – sujungti Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklą bei Sporto centrą bei įvesti mokinio sporto krepšelį. Strategijos oponentai pasiekė nedidelę pergalę – kokią, sužinosite jau netrukus. O „Tauragės kurjeris“ nagrinėja, kas atsitiktų, jei sporto strategija išvystų dienos šviesą – kiek uždirbtų sporto mokytojai ir kiek tuomet kainuotų būreliai.

Tauragės autobusų parko garaže sužaloto vairuotojo byla nagrinėjama už uždarų durų. Prieš aštuonerius metus šios įmonės darbuotojas buvo sužalotas kraudamas autobuso akumuliatorių. Jei teismas būtų palankus nukentėjusiajam, savivaldybės kontroliuojamai bendrovei, gyvenančiai ne pačius lengviausius laikus, tektų gerokai paploninti piniginę. Kaip vykta teismo procesas – penktadienio numeryje.

Gyvūnų globėja Ligita Juščienė sako, kad kiekviena jos priglaustos katės istorija labai skaudi. Žmonės turi apginti tuos, kurie negali kalbėti, – žinią visuomenei neša viešąją įstaigą „Gyvūnų globa Tauragėje“ pagaliau įkūrusi moteris. Ko labiausiai reikia šimtams gyvūnų naujus namus jau radusiai įstaigai ir kuo mes visi galėtume jai padėti, sužinosite jau netrukus. Nelikite abejingi, juk artėja Kalėdos. Dovanų laukia ne tik žmonės.

Šios ir daugybė kitų šios savaitės naujienų – kas stojo prie Tauragės neįgalumo nustatymo tarnybos vairo, kuriai gatvei apšviesti atiteko 20 tūkstančių eurų, kuriems nusipelniusiems kraštiečiams bus įteikti garbės ženklai ir kam perduoti ką tik suremontuoti Jaunimo namai – jau pakeliui į Jūsų namus. Šiame numeryje rasite ir gardaus aguonų pyrago receptą.

Įdomaus skaitymo ir gražaus artėjančio savaitgalio!  

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras

SKAITOMIAUSI