Penktadienio, gruodžio 21-osios, „Tauragės kurjeryje“: tikroji Kalėdų prasmė – Dievo laukimas(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-12-20 14:36

Batakiškės tautodailininkės Onos Paulauskienės namus saugo pulkas jos drožinėtų angelų. Tautodailininkė įsitikinusi – kiekvienas mes turime savo angelą sargą, tačiau neretai pamirštame tikrąją gyvenimo prasmę – ne materialumas, ne pirkiniai ir blizgučiai yra tikrieji gražiausių metų švenčių laukimo elementai. Dieviškoji šviesa, paprastumas, senieji papročiai – tai, ką metams bėgant pamiršome. Apie tai, kaip Kūčias ir Kalėdas švęsdavo senieji Tauragės krašto žmonės, – „Tauragės kurjerio“ vedamajame.

Kodėl Tauragė ir Kupiškis Kalėdų eglutes papuošė vienodai? Šis klausimas ramybės neduoda ne tik tauragiškiams, bet ir tolimos Aukštaitijos gyventojams kupiškėnams. Netikėtai paaiškėjo, kad abiejų miestų eglės identiškos tarsi dvynės. Kodėl taip atsitiko, sužinosite jau netrukus.

Apsidovanojo valdiškais pinigais: algos – neįtikėtino dydžio. Trečiadienį valdantieji pamalonino Tauragės savivaldybės administracijos direktorių Modestą Petraitį ir jo pavaduotoją Vytautą Navicką – vienam algą padidino per 400 Eur, kitam – net 800 Eur. Kadencijos pabaigoje prieš pat rinkimus – tai labai drąsus žingsnis. Tik ar rinkėjai jiems už tokius sprendimus nepakiš kiaulės? Apie valdžiai kylančias algas skaitykite jau rytoj.

Vietos politikai viešai pasmerkė Batakių pagrindinės mokyklos direktorių Rimvydą Varanavičių. Nors pedagogas apskundė policijos jam surašytą nutarimą skirti 90 eurų baudą už vaiko teisių pažeidimą, teismo sprendimo tarybos dauguma nusprendė nelaukti. Apie tai, kas trečiadienį vyko tarybos posėdžių salėje, kaip valdantieji pasielgė su visų būriu iš Batakių atvykusių žmonių ir koks mokyklos vadovo likimas – skaitykite jau rytoj.

Kinų restoranas vilios išskirtiniais patiekalais ir virtuvės šefo šypsena. „Tauragės“ viešbučio patalpose vakar duris atvėrė kinų restoranas „Da Feng“. Pirmieji į restorano pristatymą pakviesti žurnalistai. Patiekalų gausa, virtuvės šefo Da Feng Pekino anties pjaustymo demonstracija gausybė svečių liko sužavėti. Restorano savininkė Alma Marozienė buvo atvira – įsteigti naują viešojo maitinimo įstaigą Tauragėje buvo labai sunku. Kodėl, sužinosite jau netrukus.

Šios ir kitos prieššventinės naujienos – kodėl savivaldybė kurčia trimečio ašaroms, kas iškovojo šachmatų turnyro taurę, kaip Kalėdas pasitinka Lomių kaimas ir kodėl aktorius Giedrius Savickas jaunimą ragina neklausyti tėvų nuomonės, – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir unikalių Kūčių ir Kalėdų patiekalų receptų. Jei dar nespėjote suplanuoti šventinių patiekalų stalo, galbūt patiks mūsų pasiūlytos idėjos.     

„Tauragės kurjeris“ sveikina Jus artėjančių švenčių proga – būkite linksmi, kupini meilės ir nepamirškite, kad mūsų redakcijos žurnalistai visada pasirengę Jums padėti ir išklausyti.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras