Penktadienio, kovo 16-osios, „Tauragės kurjeryje“: vandentiekininkų projektas „skandina“ Tauragės įmones(6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-03-15 19:12

UAB „Tauragės vandenys“ atliekami paviršinio vandens surinkimo sistemos atnaujinimo ir valymo įrenginių statybos darbai Paberžių gatvėje įsikūrusius verslininkus varo iš proto – dėl išraustos gatvės kai kurių įmonių vadovams gali tekti net uždaryti įmones, nes į jas patekti sunkiasvoriams automobiliams beveik neįmanoma. Važiuoti bekele virtusiu keliu atsisako tiekėjai. Ką apie tokią katastrofišką situaciją mano darbus atliekančios Klaipėdos įmonės „Gensera“ atstovai?  

Jau ilgamete tradicija tapusių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuojamų „Lietuvos eksporto prizo 2017“ apdovanojimų metu trečiadienį pagerbtos sėkmingos, unikalia produkcija ir veržlumu užsienio rinkose 2017 metais pasižymėjusios Lietuvos įmonės ir jų vadovai. Kuri Tauragės apskrities įmonė pateko tarp stipriausių šalies eksportuotojų?

Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie apgailėtiną Tauragės riboženklių būklę, besibaigiant valdymo kadencijai, valdžia susirūpino miesto įvaizdžiu ir paskelbė perkanti miesto ženklų idėjas. Į ką konkurso dalyviai turi atkreipti dėmesį, sužinosite jau netrukus.

„Tauragės kurjerio“ šaltinių teigimu, vos gruodžio mėnesį mero patarėjo pareigas pradėjęs eiti konservatorius Artūras Fetingis parašė prašymą atleisti jį iš darbo. Mero patarėjas prieš keletą dienų gavo viešos pylos nuo savivaldybės administracijos direktoriaus dėl daugybės klaidų šimtmečio tauragiškių rinkimų anketoje. Ar iš tiesų gavęs pylos patarėjas norėjo palikti pareigas?

Gyventojai jau gali deklaruoti 2017-ųjų pajamas – Valstybinė mokesčių inspekcija elektroninio deklaravimo sistemoje pateikė suformuotas preliminariąsias pajamų mokesčio deklaracijas. Kokios šių metų deklaravimo naujovės, sužinosite skaitydami laikraštį.

Laikraštyje rasite informacijos ir apie Gaurės miestelyje pareigūnams pirmadienio rytą įkliuvusį prie įmonės krautuvo vairo sėdusį girtą vairuotoją, ir apie tai, kokių nemalonumų ir dėl ko sulauks mokyklinių autobusų vairuotojai, sužinosite, kodėl Vytauto g. 85 bendrabučio gyventojai gyvena it ant parako statinės.

Skaitydami šio penktadienio „Tauragės kurjerį“ sužinosite, kuo gali pasigirti Baltrušaičių krašto gyventojai, kuri viešoji įstaiga oficialiai atveria duris gyvūnams, kaip sekasi tauragiškiui šokėjui Vykintui Širmui skintis kelią į šou verslo aukštumas, kokiu puikiu sumanymu Lauksargių pagrindinės mokyklos bendruomenė kartu su kaimo bendruomene „Lauksargiškiai“ pasveikino Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį.

Sporto mėgėjams bus įdomu sužinoti, kaip sekėsi tauragiškiams Ukmergėje surengtose Lietuvos jaunimo ir vaikų sambo pirmenybėse ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui skirtose „Atgimimo“ šachmatų taurės varžybose.

Tradicinėje skiltyje „Dėl skonio pasiginčykim“ – kekso, vadinamo šakočio pusbroliu, receptas. Jo receptu pasidalinusi šeimininkė tvirtina, kad net jei šio kekso skonis jums neprimins šakočio, paneigti jo skanumo neturėtumėte. 

Gero skaitymo ir kantrybės laukiant pavasario šilumos! 

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras