Penktadienio, kovo 2-osios, "Tauragės kurjeryje": kieno interesas į sąrašą įkišo "popierinę" gatvę?(3)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-03-01 21:26

Tik nuskambėjus aplodismentams dėl naujojo gatvių asfaltavimo eiliškumo sąrašo susizgribta, kaip į jį pateko per laukus einanti, beveik visai negyvenama Rydštato gatvė. Naujakurių bendruomenė, kurios teritorijoje yra ši gatvė, jos asfaltuoti neprašė. Tačiau paprašė... politikai. Tarpusavyje pasitarę nusprendė – reikia. Reikia kam? Patiems politikams – įsitikinę tauragiškiai, įžvelgdami Rydštato gatvėje kyšančias turtingųjų ausis. Išsamiau – penktadienio vedamajame. 

Darželis Baltrušaičiuose: vizija, prajuokinusi kaimą. Kai kurie valdžios sprendimai tiesiog verčia iš koto. Paskutinysis, siekiant įsteigti vaikų daželį nedideliame Baltrušaičių kaime, šių apylinkių žmonėms kelia juoką. Taip išeina, kad kaimo gyventojai savo vaikus veža į darželius mieste, o miesto tėvai nuo šiol veš į kaimą?

Beveik 1500 eurų – už tiek, miesto seniūnijos skaičiavimu, žalos Meilės alėjoje pridarė chuliganai. Eilinį kartą šioje pasivaikščiojimų vietoje suniokoti brangūs šviestuvai. Policija, žinoma, tiria, kas galėjo taip pasielgti. O štai ką rodo vaizdo kamera, įrengta prie pėsčiųjų tilto? Skaitykite penktadienio numeryje.

Iki savivaldos ir tiesioginių merų rinkimų lieka nei daug, nei mažai – vienuolika mėnesių. Partijos jau ieško, ką kelti kandidatais į merus. Pirmieji tą padaryti suskubo socdemai, konferencijoje išsirinkę kandidatą į Tauragės merus 2019–2023 metų kadencijai. Už partiečių palankumą kovėsi du šios partijos nariai. Kas laimėjo ir ko nebijo šios partijos kandidatas į merus, sužinosite jau netrukus.

Tauragės politikų sprendimas leisti tarybos nariams komitetų posėdžiuose dalyvauti nuotoliniu būdu sukėlė nemenką diskusijų audrą ne tik vietos, bet ir respublikinėje žiniasklaidoje. Tauragė – vienintelė savivaldybė šalyje, leidusi išrinktiesiems svarbius visuomenei klausimus spręsti neišeinant iš namų, pavyzdžiui, per „Skype“ programą. Į tai sureagavo Vyriausybės atstovo Tauragės apskrityje tarnyba – kreipiasi į teismą. Ko teismo prašo Vyriausybės atstovė Irena Ričkuvienė, sužinosite atsivertę rytojaus laikraštį.

Šios ir daugybė kitų pastarųjų dienų aktualijų – kurioje vietoje Metų mero rinkimuose liko Tauragės savivaldybės vadovas Sigitas Mičiulis, dėl ko antradienį teismo posėdis, turėjęs nagrinėti žinomo aplinkosaugininko Romo Jurgelionio sužalojimo bylą, tapo panašus į „Atleisk“ laidą, kiek nuo kovo 1-osios Tauragėje kainuoja šildymas ir kodėl tauragiškė Rugilė, padėjusi į šalį aukštojo mokslo diplomą, nutarė verčiau mokytis kirpėjos amato, – skaitykite „Tauragės kurjerio“ pirmajame pavasario numeryje. Jame rasite ir greitų mielinių bandelių receptą. Kas šias bandeles kepė, sako, kad labai gardžios ir nepavykti negali.

Malonaus skaitymo!

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras