Penktadienio, kovo 22-osios, „Tauragės kurjeryje“: išrinktasis meras tveriasi tylos siena(36)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-03-21 14:38

Atvirumą ir skaidrumą prieš rinkimus deklaravęs išrinktasis meras Dovydas Kaminskas tveriasi tylos siena – jokių interviu, atsakymai į klausimus tik raštu. Tauragiškių išrinktas meras porinkiminį pirmadienį tarnybiniu telefonu apskritai buvo nepasiekiamas, antradienį „Tauragės kurjeriui“ paskyręs laiką interviu vėliau jį atšaukė, motyvuodamas didžiuliu užimtumu. Vos keliais sakiniais žiniasklaida informuota, kad valdančiosios koalicijos sutartis šiandien pasirašyta. Kas sės į svarbiausius „baltųjų rūmų“ postus? Skaitykite penktadienio vedamajame.

Kaimų mokykloms skirta užduotis – surasti vaikų. Taryba sėda koreguoti 2016 metais patvirtinto mokyklų tinklo pertvarkos plano. Nors jis galioti turėtų iki 2020 metų, ant išnykimo slenksčio mindžikuoja Lomių ir Pagramančio pagrindinės mokyklos. Iki rugsėjo 1-osios jų vadovai turėtų tapti burtininkais – padaryti taip, kad kiekvienoje klasėje mokytųsi ne mažiau kaip po aštuonis vaikus. Kaip direktoriai įvykdys tokį nurodymą? Skaitykite jau netrukus.

Dešimt metų praleidęs kalėjime, Eidintų kaimo gyventojas vėl mina teismo slenkstį. „Nenoriu sėsti į kalėjimą, buvau ten 10 metų. Atsibodo viskas“, – teismo prašė kaltinamasis Zigmas. Kuo jis kaltinamas ir ką antradienį teismo salėje išgirdo „Tauragės kurjerio“ žurnalistė, sužinosite jau rytoj.

Liūdna istorija – išgelbėtai stirnai išgyventi buvo nelemta. Antradienį į Lapurvio kaimą, įjungę garsinius signalus, lėkė ugniagesiai-gelbėtojai. Vyko neįprasta gelbėjimo operacija – į ledinį tvenkinį įkrito stirna. Gelbėtojai savo misiją įvykdė, buvo graudu matyti, kaip jie rūpinasi į nelaimę patekusiu miško gyvūnu. Kas vyko toliau, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.   

Šiame numeryje – istorinių publikacijų gausus priedas „Taurragis“. Gilus korespondento Eugenijaus Skipičio žodis, Tauragėje mokytojavusio Tobijo Jaafeto gyvenimo vingiai ir tęsiame pasakojimą apie Tauragės miesto gatvių vardus. Ar žinote, kodėl Tauragėje yra Aerodromo gatvė, nors čia nėra jokio aerodromo?

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – kodėl visiškai neišvažiuojama tapo Pagirupio kaimo gatvė, kieno vardo suolelis ir kada bus atidengtas prie Tauragės kultūros rūmų, kiek milijonų miško medžių sodinukų šį pavasarį ruošiasi pasodinti miškininkai ir kaip badmintono pirmenybėse sekėsi tauragiškiams, – jau keliauja iš spaustuvės. Šiame numeryje rasite ir skaitytojos Linos siūlomą puikų receptą – lietiniai pyragėliai su grybais ir kopūstais, nors neįprasti, bet labai tinkantys gavėnios metui.

Beje, šiandien kovo 21-ąją Tauragės miestui sukanka 512 metų. Pirmą kartą istoriniuose šaltiniuose Tauragė paminėta 1507 m. kovo 21-ąją. Taigi su gimtadieniu, tauragiškiai!

Skaityti komentarus (36) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras