Penktadienio, kovo 8-osios, „Tauragės kurjeryje“: briedis dar girioje, o grobis jau dalijamas(33)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-03-07 14:43

Nors briedis dar miške, jo dalybos jau vyksta. Galutinė Tauragės rajono savivaldybės tarybos sudėtis paaiškės kovo 17-ąją, po antrojo mero rinkimų turo, tačiau dabartiniai valdantieji rezultatų nelaukia – būsimą valdančiąją koaliciją, nors turi tik 12 narių, jau beveik suformavo. Apie politinių postų dalybas skaitykite penktadienio vedamajame.

Darbą pradėjo naujosios „Versmės“ gimnazijos ir „Ąžuoliuko“ lopšelio-darželio vadovės. Trečiadienį tarybai patvirtinus Dalios Pukelienės ir Viktorijos Paulauskienės kandidatūras, „Tauragės kurjeris“ jų teiraujasi, kas keisis šiose ugdymo įstaigose. Visi atsakymai – jau penktadienį.

Rinkimai sekmadienį į valdžios galerą patekti neleido dviejų partijų – „Tvarkos ir teisingumo“ bei „darbiečių“ atstovams. Pastarieji su tokiais rinkimų rezultatais susitaikė, „tvarkiečiai“ dar bando ieškoti galų – rinkimų rezultatus, reikalaudami perskaičiuoti balsus, skundžia Tauragės apygardos rinkimų komisijai. Ar bus perskaičiuoti „Tvarkai ir teisingumui“ skirti rinkėjų balsai, sužinosite jau netrukus.

Kaip balsavo kaimynai? Įnirtinga kova dėl merų postų verda ne tik Tauragėje. Skelbiame, ką į antrąjį rinkimų turą siunčia kitos Tauragės apskrities savivaldybės. Keletas įdomių detalių – Pagėgiuose baigėsi Komskių valdymo dinastija, o už Šilalės mero kėdę kausis žinomas Tauragėje dirbęs policijos pareigūnas.

Klaipėdos apygardos teismas trečiadienį paskelbė verdiktą neblaiviam prie vairo sučiuptam Tauragės apylinkės prokuratūros prokurorui Eduardui Builisovui. 2,04 promilės – tokia alkoholio koncentracija kraujyje buvo nustatyta sausio 15-ąją kolegę savo mašina namo vežusiam pareigūnui. Įdomu, kokią bausmę teismas skyrė E.Builisovui? Skaitykite „Tauragės kurjerį“.  

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – kodėl paramos gavėjams šįkart teks vos po du maisto produktus, ko teismo prašo Tauragės ligoninės direktorius Liutauras Indriuška, kada Tauragėje, Dariaus ir Girėno bei Bernotiškės gatvių sankryžoje atsiras šviesoforai ir kodėl vos per keletą mėnesių nubluko naujojo Kartų parko suoliukai, – jau keliauja iš spaustuvės. Šiame numeryje rasite ir „Tauragės kurjerio“ skaitytojos Odetos išbandytą plikytų sausainių receptą. Juos kramsnojant, laukti šiltų pavasario dienų taps linksmiau.

Ačiū, kad esate kartu!

Skaityti komentarus (33) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras