Penktadienio, lapkričio 10-osios, „Tauragės kurjeryje“: pranešti apie eismo pasikeitimus pamiršo(5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-11-09 15:00

Žalią, inovatyvią, patrauklią ir dar visokią Tauragę kuriantys valdininkai visai pamiršo apie žemiškus dalykus – informuoti visuomenę, kad keičiamas eismas Prezidento gatvėje. Likus trims dienoms iki planuojamų pokyčių ir tik pradėjus tuo domėtis žurnalistams „baltųjų rūmų“ šeimininkai susizgribo pranešti apie pasikeitimus. Apie tai, kokie jie ir kada šioje miesto vietoje atidaromas naujasis „Maximos“ prekybos centras – jau netrukus. 

Paskirtos dviejų rajono mokyklų direktorės. Abi – užsienio kalbų specialistės. Viena stojo prie Lauksargių pagrindinės mokyklos, kita – prie Tarailių progimnazijos vairo. Abi šios mokyklos ilgokai neturėjo nuolatinių vadovų. Kokius pasikeitimus mokyklose planuoja Elmyra Jurkšaitienė ir Nomeda Vykertienė, sužinosite penktadienio numeryje.

Beširdžių šeimininkų miške paliktas šunelis ieško naujų namų. Istorija, kurią papasakojo trys moterys, iki širdies gelmių sukrėtė ne tik žurnalistus, bet ir gyvūnų globėją Sigitą Klymantą. Prie medžio pririštą išbadėjusį šunį Daiva, Regina ir Rima netikėtai aptiko miške. Šeimininkų nugaišti palikto šuns istorija – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes.

Lietuvos kelių direkcija paskelbė 2018–2020 metais žadamų asfaltuoti kaimo kelių sąrašą. Į jį pateko 30 Tauragės rajono kelių. Tačiau kodėl Kelių direkcijos pažadus Mažonų seniūnas Jonas Samoška vadina stebuklu? Sužinokite, ar jūsų kaimo kelias į šį sąrašą pateko ir ar tikrai per artimiausius trejus metus išvys asfaltą.

Miestui tvarkyti valdininkai skelbia tarptautinį konkursą. Jo vertė – milijoninė. Šiuo metu šią paslaugą Tauragei teikia savivaldybės valdoma įmonė „Dunokai“. Kas atsitiks, jei ši bendrovė konkurso nelaimės? Kartojasi Tauragės autobusų parko istorija? Išsamiau – rytojaus numeryje.

Šios ir daugybė kitų pastarųjų dienų naujienų – kokių žinių iš susitikimo su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi parvežė „Tauragės kurjerio“ žurnalistas, kaip policijai sekasi ieškoti nežinia kur prieš dvi savaites dingusios 89-erių metų senolės, dėl ko teismų duris varsto konkuruojančios Tauragės daugiabučius administruojančios bendrovės ir kodėl į Tauragės katalikų bažnyčią patekti kada panorėjus negalima, – penktadienio „Tauragės kurjerio“ numeryje. Jame rasite ir Kalėdomis kvepiančio pyrago su džiovintais vaisiais receptą. Pats metas kepėjoms ir kepėjams pasipraktikuoti prieš didžiąsias metų šventes.

Įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras