Penktadienio, lapkričio 2-osios, „Tauragės kurjeryje“: dar viena paskola – kodėl iš Šiaulių banko?(7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-11-01 12:08

Savivaldybė vėl skolinasi – šįkart beveik 400 tūkstančių eurų. Ir būtent iš Šiaulių banko. Bankas pasiūlė – valdininkai sutiko. Kodėl būtent taip? Opozicija įžvelgia, kad šiame sprendime ne paskutinę vietą vaidinti gali ir tai, kad šio banko padaliniui Tauragėje vadovauja konservatorių, priklausančių valdančiajai koalicijai, kandidatė į merus. Be to, „baltųjų rūmų“ pečius slegia ir daugiau paskolų – bankams savivaldybė skolinga per 4 mln. eurų. Skaitykite penktadienio vedamajame. 

Algų statistika: kiek po reformos uždirba Tauragės mokytojai? Švietimo ir sporto skyrius antradienį vietos politikams pateikė reikalaujamą statistiką, kokios algos, įvedus etatinio darbo apmokėjimo tvarką, vidutiniškai mokamos Tauragės rajono mokytojams. Nors pedagogų visuomenė pastaraisiais mėnesiais trimituoja, kad naujoji tvarka prasta, Tauragės švietimo skyrius laikosi kitos nuomonės – ne toks velnias juodas, kokį jį piešia. Visi skaičiai – penktadienio numeryje. 

Šimtukas ir toliau kursto aistras: komisijos nariai įsirašė save? Dėl per šimtą valstybingumo metų Tauragės kraštui labiausiai nusipelniusių žmonių sąrašo kilo tikras sąmyšis – pasipylė atgarsiai, esą ne visi į šį sąrašą patekę žmonės verti ten būti ir šį nevykusį žaidimą valdininkai turėtų kuo greičiau pamiršti. Kaip yra iš tikrųjų? Kas buvo šimtuką rinkusios komisijos nariai ir kas iš jų pateko į garsųjį sąrašą, sužinosite jau netrukus.  

Tarybos narys Tomas Arvasevičius pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas – trečiadienį konstatavo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija. Kuo prasikalto tarybos narys ir kokius dar tyrimus dėl galimo interesų supainiojimo narplioja etikos sargai, sužinosite jau rytoj. 

Motociklininko gaudynės miesto gatvėmis ir pėsčiųjų takais – ar vaikydamiesi pažeidėją, policijos pareigūnai nesukėlė pavojaus aplinkiniams? Sekmadienio vakarą Tauragėje vyko tikras trileris, jo filmuota medžiaga netruko pasklisti socialiniuose tinkluose. Pažeidėjas sulaikytas tik po kelių dienų. Kas sekmadienį vyko Tauragės gatvėse ir ką apie tai sako policijos pareigūnai, – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes. 

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – ar tikrai Tauragėje atsiranda naujas būdas kerštauti – apmėtyti automobilius kiaušiniais, kodėl klebonui Mariui Venskui baisu dėl Helovyną švenčiančių vaikų, ar 69 medžius Žalgirių mikrorajone išpjovusi bendrovė AT14 juos atsodins ir kodėl uždarytas paskutinis Tauragėje ilgus metus veikęs „Lietuvos spaudos“ kioskas, – sužinosite jau netrukus. Šiame numeryje rasite ir sveikų bei labai gardžių grikių miltų blynelių su lašiša receptą. 

Įdomaus skaitymo ir kuo šiltesnio savaitgalio jums linki „Tauragės kurjeris“. 

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras