Penktadienio, lapkričio 23-iosios, „Tauragės kurjeryje“: pertvarkos akivaizdoje pradės statybas(4)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-11-22 14:42

Juodojo ligoninių sąrašo šmėkla vėl klaidžioja po Lietuvą. Kad išvengtų grėsmės išnykti, Tauragės ligoninė skuba „ginkluotis“ – savivaldybės tarybos prašo leisti statyti 400 kv. m priestatą. Kiek jis kainuos, jau suskaičiuota. Tik iš kur gauti pinigų? Atsakymas paprastas – jei nepadės Vyriausybė, teks papurtyti rajono biudžetą. Išsamiau skaitykite jau penktadienį.

Artėjantys savivaldos rinkimai primena senus pažadus. Prieš metus Tauragės politinėje padangėje sušvitusi Lietuvos žaliųjų partija jau užsiregistravo dalyvauti šalies savivaldybių tarybų rinkimuose. Ar „žalieji“ kels kandidatus ir Tauragėje? Iki rinkimų lieka visai nedaug – vos 100 dienų.

Žygaičių kaimynystėje – pirmasis ir kol kas vienintelis Lietuvoje gyvūnų krematoriumas. Bemaž septynerius metus šiam verslui ruošęsi Toma ir Vitalijus Žebeliai atviri – buvo nelengva. Kokios šio verslo perspektyvos, kiek kainuoja kremuoti nugaišusį mylimą gyvūną ir iš kur į Tauragės kraštą atkeliavo ši idėja, sužinosite jau netrukus.

Vietoj senojo – 175 tūkstančius eurų kainuosiantis naujasis fontanas. Vietos politikai fontanui Atgimimo aikštėje rekonstruoti iš biudžeto buvo skyrę 100 tūkstančių eurų. Tačiau šios sumos toli gražu neužteks. Paaiškėjo, kad išmanusis grojantis fontanas Tauragę papuoš už gerokai didesnę sumą. Iš kur šiam reikalui savivaldybė paims pinigų? Fontano rangos darbai jau prasidėjo.

Pastarosiomis dienomis pranešama apie vis kitoje šalies vandenvietėje, gyventojams tiekiančioje geriamąjį vandenį, aptiktą sveikatai pavojingą cheminę medžiagą – arseną. Kokia situacija Tauragėje? Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba praneša šiuo metu renkanti informaciją apie Tauragėje per ketverius pastaruosius metus atliktus vandens tyrimus. Visi atsakymai – jau penktadienio numeryje.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kokios specialybės pateko į savivaldybės administracijos direktoriaus patvirtintą reikalingiausių Tauragei specialistų sąrašą ir kurie studentai gali tikėtis savivaldybės paramos už studijas, kurie Tauragės rajono ūkininkai pelnė jauniausių šalies ūkininkų titulą, kokią unikalią buvusio moksleivio darbų parodą galima apžiūrėti Tauragės bibliotekoje ir ką apie tarnybą kariuomenėje Lietuvos kariuomenės dienos išvakarėse papasakojo jaunoji savanorė, tauragiškė Simona, – sužinosite jau visai netrukus. Šiame numeryje rasite ir skaitytojos Loretos pasiūlytą virtinukų su grybais receptą. Pats metas ruoštis adventui.

Taigi įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras