Penktadienio, lapkričio 24-osios, „Tauragės kurjeryje“: milijonierius prašo išasfaltuoti gatvę į jo pliažą(34)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-11-23 15:51

Tauragės rajono savivaldybės tarybos nario mandato neseniai atsisakęs verslininkas Antanas Stankus tarybai pateikė prašymą biudžeto lėšomis net 80-čia procentų kompensuoti kapitalinį Tvenkinių gatvės remontą. Šioje gatvėje niekas negyvena, ji veda į privatų šiam verslininkui priklausantį Liberty Beach paplūdimį. Negi mieste ir rajone nebeliko duobėtų gatvių, kuriose gyvena ir kasdien važinėja daugybė žmonių? Ką apie tai mano tarybos opozicija? Skaitykite laikraščio vedamajame.

Nuo šeštadienio vakaro dingusio 25-erių tauragiškio Arvydo Mockaus paieškos – bevaisės, tačiau įtarimai apie įvykusią tragediją vis realesni. Pirmadienį prie Jurbarko rajono sodybos, kur paskutinį kartą užfiksuotas jaunuolis, tvenkinio buvo rasta keletas dingusiojo daiktų. A.Mockaus artimieji patys aktyviai ieško dingusio vyro ir turi priekaištų pareigūnams. Kokių – sužinosite perskaitę šį laikraščio numerį.

Antradienį, posėdžiaujant Tauragės rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetui, mažojoje savivaldybės administracijos posėdžių salėje virė aistros. Sunkiai salėje tilpę sporto bendruomenės atstovai pareikalavo stabdyti jau parengtą ir tarybai tvirtinti lapkričio 29-ąją teikiamą 2018–2023 metų Tauragės rajono sporto plėtros strategiją. Kokie oponentų argumentai?

Sužinosite netrukus.

Skaitydami laikraštį sužinosite, kaip sekasi triukšmingai startavusiam savivaldybės projektui „Globali Tauragė“, kokių pretenzijų turi renovuotų daugiabučių gyventojai, ko visuomenės prašo Nakvynės namų gyventojai, kokių nesklandumų kyla dėl rūšiuotų atliekų išvežimo iš daugiabučių kiemų.

„Šaltinio“ progimnazijos septintokė Meda Pikčiūnaitė pateko tarp aštuonių šalies moksleivių, pirmadienį trumpam tapusių prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjais. Taip paminėta Pasaulinė vaikų diena. Koks jausmas sėdėti prezidentės kėdėje, sužinosite jau netrukus.

Laikraštyje rasite ir tradicinį receptą, o paskaičius apie šokolado naudą galbūt kils noras išsikepti tobulą šokoladinį pyragą.

Taigi smagaus savaitgalio, gero skaitymo ir sėkmės kepant!

Skaityti komentarus (34) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras

SKAITOMIAUSI