Penktadienio, lapkričio 3-iosios, „Tauragės kurjeryje“: dėl žemės lopinio kerta galvą smulkiajam verslui(3)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-11-02 16:19

Tauragės rajono savivaldybė rengiasi parduoti greta „Maximos“ prekybos centro esantį nenaudojamą žemės sklypą su pastatu, kuriame kadaise buvo socialiniai būstai. Nors sklypo privatizacijos aukcionas dar nepaskelbtas, griežtas reikalavimas pasiekė šalia dirbančius smulkiuosius verslininkus. Vos per keletą mėnesių jie privalo ne tik nukelti savo paviljonus, bet ir sutvarkyti teritoriją. Ką apie tokius valdžios užmojus sako susibūrę verslininkai – sužinosite jau netrukus. 

Pagalbos šaukiasi Joniškės sodų gyventojai – žmonės sako, kad jie ir jų sodybos niekam nerūpi, o stipriau palijus Joniškės sodai tampa panašūs į Rusnę: nei praeisi, nei išvažiuosi. Vaizdai, kuriuos soduose pamatė „Tauragės kurjerio“ žurnalistė, iš tikrųjų sukrečiantys. Ką daryti žmonėms?

Tauragės garbės pilietei, aktyviai visuomenininkei, mokytojai senjorai, vienai Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narių Valerijai Bumbulienei lapkričio 2-ąją sukako 90 metų. Tauragėje gimusi ir augusi ponia Valerija lygina smetoninę ir šiandieninę Tauragę. Kodėl ji sako, kad „krentam žemyn“, sužinosite perskaitę atvirą pokalbį.

Kodėl renovuotoje Senvagės gatvėje asfaltas gremžiamas šalin? Šios gatvės gyventojai sunerimo – ar tik nebus taip, kad viena įmonė gatvę išasfaltavo, o kita, atlikdama naujus darbus, naująjį asfaltą šalina. Juk mūsuose tai ne naujiena. Valdininkų atsakymas – penktadienio numeryje.

Maistas Tauragės mokyklose: bandelės, saldikliai ir pietūs be daržovių. Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, gavę tėvų skundą, atliko skubų neplanuotą patikrinimą „Šaltinio“ progimnazijos valgykloje. Ką užfiksavo, viešina „Tauragės kurjeris“.

Šios ir daugybė kitų pastarosios savaitės naujienų – ko į Tauragę atvyksta sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, kada Tauragėje startuoja kalėdinių renginių maratonas, ką Suomijos mokyklose pamatė Tauragės mokytojai ir kodėl Tauragės rajono ūkininkams rekomenduojama artimiausiu metu išskersti savo kiaules – jau pakeliui į Jūsų namus. Šiame numeryje rasite ir vis populiarėjančių avinžirnių sriubos receptą. Tikrai sušildys niūrią dieną.

Įdomaus skaitymo.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras