Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Penktadienio, liepos 27-osios, „Tauragės kurjeryje“: įmonių privatizavimo aukcionai patyrė fiasko(4)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-07-26 14:48

Pirmasis bandymas dvi savivaldybės kontroliuojamas uždarąsias bendroves – „Dunokus“ ir Tauragės butų ūkį parduoti aukcione patyrė fiasko – akcijų pardavimas neįvyko. Su nerimu aukcionų laukę šių įmonių darbuotojai bent trumpam gali atsikvėpti, aukcionų komisijos pirmininkas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas, praneša, kad savivaldybė „laimę“ bandys antrą kartą. Kodėl aukcionai neįvyko ir kada bus skelbiami pakartotiniai, skaitykite penktadienio vedamajame.

Fontanui atseikėjo 100 tūkstančių eurų. Didelė tai suma ar nelabai, įvertinti sunku, viešojoje erdvėje, vietos politikams vos ją patvirtinus, jau kilo diskusijų. Ką valdžia už šiuos pinigus darys Atgimimo aikštėje, kaip atrodys naujasis fontanas, kada jis pradės veikti ir kiek fontanai kainuoja kituose miestuose, sužinosite jau netrukus.

Trečiadienį atsisveikinta su 17 metų Tauragės „Versmės“ gimnazijai vadovavusia Albina Senkuviene. Iš tribūnos kalbėdama jos prašymą atleisti iš pareigų svarsčiusiems savivaldybės tarybos nariams, pedagogė sunkiai tramdė jaudulį. Savo ruožtu politikai direktorei griausmingai plojo stovėdami – tokių aplodismentų didžioji savivaldybės posėdžių salė vargu, ar yra girdėjusi. Apie šį ir kitus vietos politikų trečiadienį priimtus sprendimus – penktadienio numeryje.

Gauti neįgaliojo vaikštynę ar vežimėlį Tauragėje misija neįmanoma, – įsitinkinusios savo neįgalias mamas slaugančios moterys. Dar balandį parašius prašymą skirti vaikštynę, šios gyvybiškai reikalingos priemonės moteris nesulaukia. Senolei, vienoje Tauragės valdiškoje įstaigoje dirbusiai ilgiau nei 60 metų, įteikta daug padėkų, o štai vaikštynės, ištikus sveikatos bėdoms, neliko. Juk padėkomis nepasiremsi. Išsamiau skaitykite rytojaus numeryje.

Tauragiškis pasipiktinęs: specialistai galimą smurtautoją paliko namuose. Socialiniuose tinkluose viešai prisistatyti nepageidavęs vyras baisėjosi: „Norite sužinoti, kaip veikia Tauragės vaikų teisių tarnyba ir įstatymas „smurtas artimoje aplinkoje“ Tauragėje? Ogi niekaip“. Kas atsitiko Tauragės miesto Moksleivių alėjos daugiabutyje ir kodėl žmonės pliekia atsakingas institucijas?

Šios ir daugybė kitų aktualijų – ką politikai delegavo į regiono kultūros tarybą, kokią sumą iš Policijos komisariato prisiteisė iš pareigų atleistas Migracijos skyriaus viršininkas, kodėl ant „Tauragės kurjerio“ žurnalistų supyko verslininkas ir buvęs tarybos narys Antanas Stankus bei kas stojo prie Tauragės liaudies teatro vairo, – sužinosite šį karštą savaitgalį. Šiame numeryje rasite ir prancūziško pomidorų pyrago receptą. Jį „Tauragės kurjerio“ skaitytojams pasiūliusi Irina sako, kad neišsikepti šio pyrago, kai šiemet taip gausiai dera pomidorai, tiesiog „nusikaltimas“.

Įdomaus skaitymo ir nors kiek gaivesnio savaitgalio!

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras