Penktadienio, rugpjūčio 11-osios, „Tauragės kurjeryje“: naujas gyvūnų skandalas – lapes laikė pririšę kaip šunis(6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-08-10 19:57

Gyvūnų gelbėjimo istorijos Tauragėje veja viena kitą. Bulvių lauke prie medinės dėžės pririšto šuns gelbėtoja užsitraukė baudžiamąją bylą, o lapes it šunis prie grandinių prirakinę tauragiškiai atsipirks įspėjimu. Apie tai, kas nutiko T.Ivanausko gatvėje, – „Tauragės kurjerio“ vedamajame. 

Vienas po kito į Tauragės „baltųjų rūmų“ sukurtas valdiškas kėdes sėda nauji specialistai. Vietos gyventojų verslumą nuo šiol skatins naujas darbuotojas. Kas jis, ką yra baigęs ir kiek uždirbs, skaitykite jau netrukus.

Geradariai padėjo daugiavaikei šeimai stotis ant kojų: ši svajoja apie savo atžalų krikštynas. Liaudginų kaime gyvenantys Aurelija ir sunkiai sergantis Darius augina penkias atžalas. Žurnalistams paviešinus neįtikėtiną jų istoriją, padėti tvarkingai jaunai šeimai suskubo ne tik tauragiškiai, bet ir kitų šalies miestų žmonės. Šeima jau stojasi ant kojų, su viltimi užsimena apie Dariaus laukiančią širdies operaciją ir svajoja pakrikštyti visus penkis savo vaikelius. Tik nauja bėda – kokia, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Dėl milijoninio projekto savivaldybės kontroliuojamai Tauragės šilumos tinklų bendrovei – naujas ieškinys: teks bylinėtis. Nesibaigiantys teismų procesai šią bendrovę kamuoja jau ne vienerius metus, teisininkams teks mokėti ir šįkart. Kas gi atsitiko vėl?

„Reikia galvoti ne kaip sutaupyti, o kaip uždirbti“, – sako vienos didžiausių Tauragės pervežimo įmonių savininkas ir vadovas Giedrius Baciuška. Prisikalbinti atviram interviu Tauragės verslininkus žurnalistui – nelengva misija. Šie dažniausiai itin nekalbūs. Tačiau G.Baciuška tapo malonia išimtimi. Penktadienį skaitykite itin atvirą interviu – apie sudėtingą verslo pradžią prieš 22-ejus metus, artėjančią krizę, vairuotojų stoką ir... sunkų verslininko charakterį.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kada tauragiškiams bus atjungtas karštas vanduo, kokių planų turi Tauragės krašte viešintys žinomi šalies istorikai Junona ir Vytenis Almonaičiai, kaip Tauragės meras pasitiko svečių delegaciją iš Ukrainos ir kokios sumos iš pieno perdirbimo gigantės „Vilkyškių pieninės“ reikalauja viena ūkininkė, – jau rytojaus numeryje. Jame rasite ir gaivaus vasaros deserto receptą. Kas ragavo, sako, neapsigavo.  

Šilto savaitgalio ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras