Penktadienio, rugpjūčio 18-osios, „Tauragės kurjeryje“: į politiką suka dar vienas gelbėtojas(41)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-08-17 16:33

Dar vienas gelbėtojas: užkariauti politinius vandenis šįkart pasišovė tauragiškiams puikiai pažįstamas visuomenininkas, įvairių paramos akcijų rengėjas Saulius Bagdonas. Norvegijoje šiuo metu gyvenantis vyras socialinio tinklo profilyje paskelbė norįs atsiklausti visuomenės nuomonės, ar jam vertėtų 2020-aisiais kandidatuoti į Seimą. Gausybės bičiulių palaikymo sulaukęs S.Bagdonas prieš kelerius metus tvirtai teigė politiku niekada nebūsiąs. Kodėl persigalvojo? Atsakymo ieškokite penktadienio „Tauragės kurjeryje“

Privatizacijos proceso nestabdys – savivaldybės turtą valdininkai pardavinėja toliau. Jau ketvirtą kartą savivaldybės administracija bandys parduoti nuniokotą vaikų darželio „Ereliukas“ pastatą. Pirmąkart aukcione bus bandoma privatizuoti ir buvusią Skaudvilės ambulatoriją. Būtent dėl šių pastatų visuomenėje ir Tauragės politinėje padangėje, trūkstant vietų į darželius, buvo kilusi arši diskusija, juos siūlyta braukti iš privatizuojamų objektų sąrašo ir renovuoti. Tačiau taip neatsitiko. Kodėl?

Gyventojus piktina nešienaujamas Mokesčių inspekcijos sklypas. Prieš dešimtį metų greta Ramovės gatvės Valstybinei mokesčių inspekcijai panaudos sutartimi buvo perduotas apie 50 arų žemės sklypas, kur planuota statyti naują šios tarnybos pastatą. Sklypas pamažu apaugo piktžolėmis, o apie statybas jau niekas nebesvarsto. Ką į tai atsako mokesčių administratoriai?

Verslininkų vilionės: po penkerių metų uždirbsite 700 eurų. Šią savaitę „baltuosiuose rūmuose“ prie bendro stalo sėdo valdininkai, Profesinio rengimo centro atstovai ir Tauragėje veikiančių užsienio kapitalo įmonių direktoriai – pastariesiems reikia darbo jėgos. Savivaldybės klerkai planuoja: darbininkams paruošti reikėtų sukurti specialias mokymo programas, tai galėtų net tapti visos šalies pilotiniu projektu. Tačiau ar to užteks, kad jauni žmonės rinktųsi likti ir dirbti Tauragėje?

Mokyklos intensyviai ruošiasi naujiems mokslo metams. Didžiausios rajono mokymo įstaigos – Žalgirių gimnazijos vadovas Jonas Jatautas džiaugiasi, kad pagaliau pavyks suremontuoti persirengimo kambarius prie sporto salės ir įrengti naujus dušus, tačiau pinigų šiam projektui savivaldybė skyrė per mažai. Kaip versis gimnazija ir kodėl J.Jatautui ne bėda, kad mokykloje mažėja mokinių?

Šios ir daugybė kitų pastarosios savaitės naujienų – kodėl savivaldybė liko be savivaldybės gydytojo, kas dedasi šimtametėje Kamščių kaimo geležinkelio stotyje, kokia bausmė skirta savo vaikus sumušusiai moteriai ir ką gelbėdamas ant kelių ketino klauptis K.Donelaičio gatvės gyventojas, – jau artimiausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje. Šiame numeryje rasite ir gardžios pomidorų ir cukinijų mišrainės receptą. Juk pats metas pasiruošti žiemai.

Įdomaus skaitymo ir turiningo artėjančio savaitgalio! 

Skaityti komentarus (41) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras