Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Penktadienio, rugpjūčio 24-osios, „Tauragės kurjeryje“: su mokslo metais startuoja ir mokyklos renovacija(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-08-23 15:05

Vos prasidėjus mokslo metams, į seniausią Tauragės mokyklą – Martyno Mažvydo progimnaziją sugužės ne tik mokiniai, bet ir statybininkai. Skelbiama apie oficialią šios progimnazijos renovacijos pradžią. Kaip versis mokyklos vadovybė, ar darbininkų grąžtai ir kaltai netrukdys mokymo procesui ir ar mokiniams nereikės į pamokas eiti po pietų – visi atsakymai penktadienio vedamajame.

Senuoju Hanzos keliu riedanti vilkstinė netrukus pasieks Tauragę. Šiandien tauragiškiai miesto širdyje – Pilies aikštėje turėtų išvysti nekasdienį reginį. Į Tauragę užsuks ypatingi svečiai – 20 arklių traukiamos aštuonios karietos. Iš kur šie keliautojai, ko ir su kokia misija atvyksta į Tauragę, sužinosite jau netrukus.

Tauragės miesto J.Tumo-Vaižganto gatvėje nugriautas ilgus metus stovėjęs sukiužęs medinis namas. Žemės sklypą netoli buvusios „Maximos“ įsigijęs verslininkas iš dalies atskleidė, ką statyti čia planuoja. Daugiau sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Rugsėjo belaukiant: kiek šiemet kainuoja mokyklinės uniformos? „Sumokėjau 73 eurus. Dar reikės marškinėlius pirkti. Brangu“, – „Tauragės kurjeriui“, atsiimdama dukros mokyklinę uniformą, sakė pradinukės mama. Kodėl mokyklų užsakytos uniformos tokios brangios ir kur jas galima nusipirkti pigiau? Žurnalistų tyrimas – penktadienio puslapiuose.

Paskelbė, kokių mokytojų trūksta Tauragės mokykloms. Savivaldybė prieš keletą dienų išplatino pranešimą, kad 15-kai Tauragės rajono ugdymo įstaigų trūksta įvairių specialybių mokytojų ir kitų darbuotojų. Panaši problema kamuoja ir kitas šalies mokyklas. Ką daryti? Iki rugsėjo juk liko savaitė.

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – kodėl rugpjūtį neposėdžiaus vietos politikai, kam nekainuos namuose įsivesti nuotekų sistemą, kaip dviejuose tarptautiniuose muzikos konkursuose atstovauti Tauragei sekėsi šešiolikmetei solistei ir kodėl Tauragės moksleiviai šiemet nebus mokomi plaukti, – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir „paties pačiausio“ obuolių pyrago receptą. Skaitytoja Gabrielė sako, kad pagal jį iškeptas obuolių pyragas bus tobulas.

Gražaus savaitgalio ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras