Penktadienio, rugpjūčio 25-osios, „Tauragės kurjeryje“: kam atiteks butų ūkio dividendai?(15)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-08-24 15:41

240 tūkstančių eurų – tiek dividendų iš privatizacijai ruošiamo Tauragės butų ūkio turi būti atseikėta savivaldybei. Tokia milžiniška suma šios savivaldybės įmonės akcininkui – savivaldybės administracijai pareikalavus į jos sąskaitą įkris pirmą kartą įmonės istorijoje. Kodėl pinigų savivaldybei prireikė būtent dabar, kai butų ūkis ruošiamas parduoti ir kodėl dividendų nereikalaujama iš kitos privatizuojamos  – „Dunokų“ bendrovės? „Tauragės kurjerio“ tyrimas: kokie tai pinigai ir ar tikrai juos išmokėjus nenukentės daugiabučių gyventojai? 

Ruošiamasi dar vienai atrankai: kiek kandidatų pretenduoja į „Šaltinėlio“ globos namų direktoriaus pareigas neatskleidžiama. Savivaldybė dangstosi paslapties šydu – neviešina nei kas laimėjo Priešgaisrinės tarnybos vadovo konkursą, nei kiek kandidatų siekia vadovauti vaikų globos namams. Kodėl valdančiųjų pažadėtas skaidrumas per dvejus valdymo metus išnyko kaip dūmas?

Savivaldybė prabilo apie parkavimo apmokestinimą miesto centre. Dar pernai dviem užsakovams atlikus savivaldybės užsakytą apklausą, paaiškėjo, kad „baltuosiuose rūmuose“ neatmetama galimybė miesto centre apmokestinti automobilių parkavimą – toks klausimas pateikiamas gyventojams. Dauguma respondentų, žinoma, į jį atsakė neigiamai, o ką manote jūs – ar tai išspręstų automobilių grūsčių problemą?

Susitaikyti nepavyko: paskutinį žodį Tauragės bibliotekos direktoriaus pareigų netekusio Sigito Kancevyčiaus ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos ginčo byloje tars teismas. Trečiadienį ginčą teismas išnagrinėjo, verdiktą skelbs po keleto savaičių. Sužinokite, dėl ko tarėsi ir nesusitarė besiginčijančios pusės ir kokiais metodais savivaldybė užsimojo nutildyti S.Kancevyčių.

Iki mokslo metų pradžios lieka lygiai savaitė. Sukruto ne tik mokiniai ir jų tėvai, sukruto ir valdininkai – antradienį leidosi apžiūrėti miesto mokyklų. Ką pamatė – penktadienio numeryje.

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – kokį pažadą iš šiukšlių vežėjų išgavo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius, kodėl didžiausia apskrities įmonė ūkininkei privalės sumokėti 3000 eurų, kodėl bankrutuoja ilgus metus sėkmingai veikusi ir daugybę pastatų renovavusi statybų bendrovė „Tauresta“ ir kada bus atidarytas naujasis „Maximos“ prekybos centras – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir „Tauragės kurjerio“ skaitytojos pasiūlytą puikų receptą – išsikepkite cukinijų apkepą. Pats metas skanauti artėjančio rudens gėrybes.

Įdomaus skaitymo ir turiningo artėjančio savaitgalio!

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras