Penktadienio, rugpjūčio 9-osios, „Tauragės kurjeryje“: rimtesnius poreikius bandys užkišti tušinukais(15)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-08-08 14:17

Mažos dovanėlės stiprina draugystę. Valdžia demonstruoja neįtikėtiną dosnumą: rugsėjį visiems rajono mokytojams bus įteikta po dovaną – kanceliarinių priemonių rinkinį. Kiekvieną dovaną sudarys atmintukas, užrašų knyga, parkeris ir tušinukas. Ar Tauragės mokytojams iki pilnos laimės tik to ir tetrūksta? Kaimiškųjų mokyklų pedagogams labiau reikėtų ne rašiklių ir atmintukų, o kelionės į darbą kompensavimo. Juolab, kad prieš rinkimus politikai tą žadėjo. Tačiau tai buvo prieš rinkimus. Skaitykite penktadienio vedamajame.

Išpuošę namus, atliekas nuvežė prie upės. Apie vaizdingame šlaite prie Šešuvies išverstą statybinių atliekų krūvą „Tauragės kurjeriui“ pranešė žvejys. Viešoje erdvėje kilo teršėjo pasmerkimo audra ir jo paieškos. Internete plinta automobilio, galimai atvežusio prie upės šiukšles, nuotrauka. Išsamiau jau netrukus.

Kiek Tauragėje kainuoja pietūs? Valgyklų Tauragės mieste daug. Ką jos siūlo pietums, kodėl ne visur galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis ir ar tai legalu, domėjosi „Tauragės kurjerio“ žurnalistė. Patiekalų kainos ir Lietuvos banko komentaras jau keliauja į jūsų pašto dėžutes.

Savivaldybė ruošiasi jau ketvirtajam savo kontroliuojamos bendrovės „Dunokai“ aukcionui. Kol laukiama potencialių pirkėjų, įmonėje dedasi įdomūs dalykai. Paaiškėjo, kad vienas šios bendrovės darbuotojų iš kitų privačių akcininkų supirko net 30 proc. akcijų. Koks tokio sandorio tikslas?

Sulčių spaudėjai raitojasi rankoves – tuoj sezono pradžia. Jau po kelių dienų suūš įmonės „Du obuoliukai“ sulčių spaudimo technika. Verslininkai Kęstutis ir Nerijus tikina, kad konkurentų Tauragėje jie beveik neturi, o sulčių spaudimo sezonas tęsiasi iki vėlaus rudens. Kiek šiemet kainuos iš savo derliaus išspausti sultis, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Visa tai ir dar daugiau – kada bus atnaujinti pilies renovacijos darbai, kur atostogauja Tauragės meras Dovydas Kaminskas, kodėl maltietis Saulius Oželis matuojasi virtuvinę prijuostę, dėl ko bylinėjasi savivaldybės tarybos narys Kęstutis Balašaitis ir ar spės renovuojama Martyno Mažvydo progimnazija Rugsėjo 1-osios šventei suremontuoti pagrindinį įėjimą į mokyklą, – publikuojama tik „Tauragės kurjeryje“. Šiame numeryje rasite ir pirmąjį specialiai „Tauragės kurjeriui“ parengtą Henriko Vaitiekūno straipsnį bei unikalių sūrio sausainėlių receptą. Šis skanėstas, beje, be cukraus.

Ačiū, kad skaitote ir gražaus artėjančio savaitgalio.     

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras