Penktadienio, rugsėjo 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: politiniai žaidimai tęsiasi – bendražygį išmetė iš partijos(28)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-09-14 20:55

Politiniai žaidimai „baltuosiuose rūmuose“ tęsiasi – iš valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pašalintas Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas. Pastumti jį iš posto ir į šią vietą pasodinti kitą politinį bendražygį svarstoma jau seniai, tačiau pats politikas kėdės laikosi įsikibęs ir trauktis iš pareigų neketina. Šįkart stojo į rimtą kovą – buvusių partiečių veiksmus apskundė partijos Priežiūros komitetui. Kas vyksta už žurnalistams uždarų Tauragės valdančiosios koalicijos durų? 

Ginčas dėl geltonųjų autobusiukų: kam reikia labiau – neįgalius vaikus ugdančiai „Pušelei“ ar su tokiais  pat vaikais dirbančiai Skaudvilės specialiajai mokyklai? Pastarosios direktorius Rolandas Beišys guodžiasi, kad jo vadovaujamos įstaigos transporto priemonės remontui per pastaruosius dvejus metus išleista beveik 8000 eurų, o naujas autobusiukas atiteko kitai mokyklai. Kodėl, aiškinasi „Tauragės kurjeris“.

Žinomo Tauragės krašto istoriko Edmundo Mažrimo naujos pažintinės knygos, skirtos Batakių kraštui, leidybai savivaldybė atseikėjo vos 300 eurų, o štai savo ataskaitai atspausdinti nepagailėjo ir 5000. Ką apie tokius skirtingus leidinių finansavimo kriterijus pasakytų savivaldybės vadovas Sigitas Mičiulis, kiekviena proga garbinantis didingą mūsų krašto praeitį? 

Tauragėje brangsta šildymas: iš šeštosios vietos nusiritome į dešimtąją. Kai prie Tauragės šilumos tinklų vairo buvo pasodintas kaunietis Mindaugas Nevardauskas, Tauragės meras spaudos konferencijos metu žurnalistams rėžė – pagrindinis reikalavimas iš naujojo įmonės direktoriaus būsiąs sumažinti šildymo kainą, jei to neįvyks, direktorius būsiąs atleistas. Ką savivaldybės administracija pasakytų dabar? Juk Vaclovas Karbauskis šilumininkų vadovo pareigų neteko, kai šildymo kaina Tauragėje, kaip ir šiandien, buvo dešimtoje kainų lentelės pozicijoje.

Aštuoniasdešimčiai darželinukų, šiemet negavusių vietos Tauragės darželiuose, valdininkai pasiūlė neįtikėtiną išeitį – tris laisvas vietas nuo šio rugsėjo įsteigtoje darželio grupėje Mažonuose. Pasak savivaldybės atstovės spaudai Rasos Liorančienės, „tėvai, kuriems yra būtinybė, kad vaikas lankytų darželį, gali rinktis Mažonų skyrių“. O kur dėti dar 77?

Šios ir daugybė kitų naujienų, kurias rasite tik „Tauragės kurjeryje“, – kaip Vyriausioji tarnybinės etikos komisija įvertino Tauragės šilumos tinklų direktoriaus Mindaugo Nevardausko veiksmus, kokia bausmė skirta buvusį pareigūną viešoje vietoje primušusiems skaudviliškiams, kodėl pas medikus specialistus Tauragėje patekti – misija neįmanoma ir ko paskanauti galėsite antradienį duris atvėrusiame restoranėlyje „Bistronomija“ – jau penktadienio numeryje. Ten pat rasite ir minkštutėlių obuolių pyragėlių receptą – tiks ir sau, ir svečiui pavaišinti.

Turiningo skaitymo ir šviesaus artėjančio savaitgalio!

Skaityti komentarus (28) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras