Penktadienio, rugsėjo 22-osios, „Tauragės kurjeryje“: Kultūros centre permainų vajus(20)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-09-21 16:26

Ryškėja pirmosios Tauragės kultūros centro permainos, nors apie jas viešai kalbama labai nenoriai. Įstaigos optimizacija gali sugriauti ne tik ilgus metus Tauragę garsinančių kultūrininkų planus, bet ir išardyti ne vieną meno kolektyvą. Kodėl iš 60-metį atšventusio „Jūros“ dainų ir šokių ansamblio vadovo pareigų traukiasi Virginijus Bartušis? 

Prognozės pasitvirtino – Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariu ketvirtadienio posėdyje iškilmingai „įšventintas“ Tomas Raulinavičius, pakeitęs savo pirmtaką Antaną Stankų. Pastarasis politikas į „Tauragės kurjerio“ žurnalistų skambučius nebeatsiliepia. Tačiau aiškėja visai kitos šio politiko traukimosi iš politikos priežastys. Ar tikrai „senas tarybos vilkas“ ketina palikti Lietuvą?

Mergaitę apdraskęs šuo tebelaksto palaidas. Liepos pabaigoje Šaukėnų kaime palaidas vilkšunis apdraskė penkerių metukų mergaitę. Tuomet mažylė su plėštine žaizda galvoje vežta gydyti Klaipėdos medikams. Aplinkiniai gyventojai skambina pavojaus varpais – mergaitę nuskriaudęs šuo vis dar nepririštas. Ką į tai atsakė jo šeimininkai?

Teismo verdiktas: nepilnamečių tvirkintojas nubaustas, tačiau... Tauragės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo rezonansinę bylą – į teisiamųjų suolą sėdęs tauragiškis Žydrūnas D. net dvejus metus tvirkino mažametes sugyventinės dukras. Kokia bausmė skirta šiam vyrui, sužinosite atsivertę penktadienio numerį.

Padėti žmogui kartais prireikia labai nedaug – vos kelių minučių. Į „Tauragės kurjerio“ redakciją ašarodamas kreipėsi Butkelių kaimo gyventojas. Vyrui reikalinga akių operacija, konsultacijai jį priimtų Kauno klinikų medikai, tačiau paaiškėjo, kad gauti siuntimą į trečiojo lygio medicinos įstaigą – beveik neįmanoma. Kas žmogui padėjo ir kokius kryžiaus kelius jam teko nueiti – jau netrukus.

Šios ir daugybė kitų pastarųjų dienų naujienų – kada prasidės Meilės alėjos remonto darbai, ką viešai prisipažino Batakių mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius, į kurį Tauragės daugiabutį įsisuko chuliganai ir kaip savivaldybei sekėsi n-tąjį kartą pardavinėti nereikalingą turtą – artimiausiame numeryje. Čia pat rasite ir gardaus, puraus obuolių pyrago receptą. Juk pats obuolių derlius!

Įdomaus skaitymo ir šilto artėjančio savaitgalio. Sako, rytoj prasidės bobų vasara. 

Skaityti komentarus (20) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras