Penktadienio, rugsėjo 28-osios, „Tauragės kurjeryje“: rinkimų rezultatai gali sugriauti įmonių privatizavimą(1)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-09-27 20:16

Rugsėjo 20-ąją neįvykus ir antram savivaldybės kontroliuojamos bendrovės „Dunokai“ akcijų pardavimo aukcionui, skubiai šaukti žadėtas Tauragės rajono savivaldybės Privatizacijos komisijos posėdis taip ir neįvyko. Mat atostogų išskrido jos pirmininkas, savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis. Opozicija kerta atvirai – jei atsitiktų taip, kad savivaldos rinkimuose valdančiąją daugumą formuoti rinkėjai patikėtų socialdemokratams, dviejų savivaldybės įmonių privatizavimo procesai būtų stabdomi. Išsamiau – rytojaus vedamajame. 

Vilkyškių pieninė įsipareigoja Tauragėje investuoti dar 6 mln. eurų. Kad gautų didžiulę valstybės paramą naujosios gamyklos eksploatavimui, didžiausia Tauragės investuotoja – pieno perdirbimo bendrovė Vilkyškių pieninė įpareigota plėsti verslą ir sukurti dar keliasdešimt naujų darbo vietų. Apie šiuos ir kitus bendrovės planus skaitykite penktadienio numeryje. 

Liberalų sąjūdžio pirmininkui Eugenijui Gentvilui paskelbus, kad kai kurie partijos skyriai į savivaldos rinkimus eis ne su partija, o savarankiškais rinkimų komitetais, partija suka galvą, kaip elgtis, kad korupcijos byla nesuteptų kandidatų mundurų. Kaip elgsis Tauragės skyrius? Į šį klausimą atsako skyriaus pirmininkas, kandidatas į merus Dovydas Kaminskas. 

Ar Tauragės šilumos tinklai spės pasiruošti šildymo sezonui? Gyventojai su nerimu stebi orų prognozes. Iki šildymo sezono pradžios – vos kelios savaitės, o miestas vis dar paskendęs „apkasuose“ – keičiamos šilumos trasos. Šilumininkų vadovas Audrius Arcišauskas atsakė į redakcijos klausimus. Skaitykite penktadienį. 

Gyventojų kritikos strėlės lekia į Tauragės butų ūkį. Namo sienas suremontavo, tačiau reikia pamatyti, kaip. Pramonės gatvės keturbučio gyventojai meta atvirai – jei butų ūkio darbininkai dirbti nemoka, tegu geriau nedirba visai. Apie tai, kas atsitiko šiame daugiabutyje, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“. 

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kuri Tauragės miesto sankryža netrukus sulauks pertvarkos, kokias naujoves planuoja Tauragės rajono gydymo įstaigos, kokiais neįtikėtinais derliais rudenį pasitiko Kęsčių ir Lomių žmonės ir už ką į teismo suolą sėdo namus renovuojantis verslininkas – jau spaustuvėje. Šiame numeryje rasite ir šio rudens „topą“ – cukinijų duonos receptą. Jį pasiūliusi Eginta sako: rugsėjis – pats cukinijų „naikinimo“ metas!

Įdomaus skaitymo ir gražaus savaitgalio. 

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras