Penktadienio, sausio 11-osios, „Tauragės kurjeryje“: į „Spiečių“ per pusmetį sudūzgė vos dešimt rezidentų(6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-01-10 14:45

Verslo ir eksporto skatinimo organizacija „Versli Lietuva“ Tauragėje pavasarį įsteigė garsiai išreklamuotą bendradarbystės centrą „Spiečius“, kur verslininkams ir laisvai samdomiems specialistams teikiamos nemokamos kompiuterizuotos darbo vietos ir konsultacijos. Per centro veiklos pusmetį tokių „Spiečiaus“ paslaugų naudotojų atsirado vos dešimt, o įstaigos durys nuo gruodžio 18-osios užrakintos. Kas atsitiko, ar graži idėja Tauragėje nepasiteisino, klausiame „Verslios Lietuvos“ atstovų. Išsamiau – rytojaus vedamajame.

Butų ūkio kaina – po devyniais užraktais. Po savivaldybės kontroliuojamos Tauragės butų ūkio bendrovės pardavimo aukciono praėjo beveik du mėnesiai, o kiek pirkėjai už bendrovės akcijas pasiūlė, taip ir nepaaiškėjo. Nei pirkėjas, nei pardavėjas su žiniasklaida neatvirauja, o aukciono komisijos pirmininkas Vytautas Navickas ragina palaukti pirmųjų žibučių. Skaitykite jau netrukus.

Verslo naujienos. Džiugu, kad Tauragėje randasi naujų idėjų, o jauni žmonės atkakliai siekia įgyvendinti savo svajones ir pomėgius. Vienas tokių – tauragiškis slidinėjimo entuziastas Mindaugas Liūlys. 26-erių metų vyras atviras – slidinėjimas jam tarsi antroji religija. Žiemą tai ne tik atgaiva kūnui, bet ir džiaugsmas sielai. Apie tai, kokią paslaugą, kokios iki šiol niekas Tauragėje neteikė, tokiems kaip jis entuziastams siūlo Mindaugas, – penktadienio numeryje.

Šilumos kainų lenktynės artimiausiais mėnesiais tarp šilumą šalies miestams tiekiančių bendrovių greičiausiai dar suintensyvės – pirmą kartą per penkerius pastaruosius metus šildymo sezono viduryje pinga biokuras. Ar dėl krentančių biokuro kainų šildymas pigs? Ekspertų atsakymai ir Tauragės šilumos tinklų vadovo Audriaus Arcišausko prognozės. Norite sužinoti, kiek artimiausiais mėnesiais mokėsite už šildymą, skaitykite „Tauragės kurjerį“.

Trečiadienį tauragiškiai sulaukė dar vienos naujos pramogų erdvės – Taurų nuotykių parke duris atvėrė 250 kv. metrų batutų parkas „Ore“. Vaikams tai tikras džiaugsmas ir šėlsmas. Kaip atrodo batutų parkas, kam leidžiama ant jų šokinėti ir kiek jų naujojoje pramogų erdvėje yra, – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes.

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – kokiais turtais ir ryšiais pasigirti gali aštuoni į Tauragės rajono savivaldybės merus kandidatuojantys tauragiškiai, kiek biudžetui kainavo kalėdinis miesto apšvietimas, kodėl daugiabučių renovacija patinka ne visiems tokiuose namuose gyvenantiems žmonėms ir kodėl savivaldybė su žmonėmis linkusi bendrauti tik per feisbuką – lauks jūsų artimiausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje. Jame rasite ir labai populiaraus Airijoje Piemenėlių pyrago receptą. Labai tiks sotiems savaitgalio pietums, ypač kai taip šalta.

Įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras