Penktadienio, sausio 19-osios, „Tauragės kurjeryje“: šeimos drama atvėrė institucijų nesusikalbėjimą(14)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-01-18 17:05

Į Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos kabinetą atnešusi savo vos dviejų mėnesių vaikelį aštuoniolikmetė atidavė jį tiesiai į rankas šios institucijos vadovei ir palikusi sūnų išėjo. Ši istorija atvėrė ne tik daugiavaikės šeimos dramą, ne paskutinis vaidmuo tenka ir skaudžiausiai šių dienų šalies rykštei – emigracijai. Kaip šiandien gyvena ir kaip jaučiasi ši šeima, kur yra vaikelio mama? Tauragės seniūnė Danguolė Jatautienė pripažįsta – dėl to, kas įvyko, kalta ne tik jaunutė motina, bet ir atsakingos institucijos, viena su kita nerandančios bendros kalbos. Išsamiau skaitykite penktadienio „Tauragės kurjerio“ vedamajame. 

Biudžetinio „maišo“ dalybos – it karo lauke. Savivaldybė visuomenės teismui pateikė šių metų biudžeto projektą. Skaičiuojama, kad savivaldybės pajamos šiemet bus rekordinės – netoli 50 mln. eurų. Antradienį politikai diskutavo, gal tiksliau būtų pasakyti – riejosi, kam atiteks biudžeto lėšos. Didžiulė suma – 1,8 mln. Eur bus atseikėta baseino statyboms, gerokai daugiau nei planuota „suvalgys“ ir Meilės alėjos remontas – nebe 100 tūkst., o jau 300 tūkst. Eur.

Miesto čiuožyklai reikia ne tik šaltuko, bet ir tauragiškių supratingumo. Pirmadienį išpilta miesto čiuožykla čiuožėjų dar nelaukia. Kodėl? Sporto centro vadovas Gediminas Sakalauskas sako, kad yra piktas, nes „tautiečiai sulaužė vienos čiuožyklos dalies dar neužšalusį ledą“.

Juokai juokais, bet vairuotojus iš darbo atleidusi Tauragės savivaldybės administracija vairuotojų „nuomos“ paslaugas ketina pirkti. Šiam reikalui 2018 metų biudžete numatyta 15 tūkstančių eurų. Kol Tauragės valdininkai skaičiuoja, kiek naudos jiems atneš vairuotojų atsikratymas, kaimyninių savivaldybių merai talkina Tauragės merui Sigitui Mičiuliui – į Prezidentūrą jis važiavo kartu su Jurbarko meru, o Šilalės meras Jonas Gudauskas tauragiškį kolegą žada pavežėti, jei tik pro šalį važiuos.

Kai visa Lietuva ruošiasi švęsti valstybės šimtmetį ir prisimena krašto patriarchą Joną Basanavičių bei kitus istorijos šviesuolius, Tauragėje šie vardai menkinami, – sako laišką „Tauragės kurjeriui“ parašęs tauragiškis. Jo žodžiai, skirti rajono valdžiai, skaudūs. Kodėl skaitytojas sako, kad Tauragei turėtų būti gėda prieš visą Lietuvą, sužinosite jau netrukus.

Šios ir daugybė kitų pastarųjų dienų naujienų – kokius specialistus nuo rugsėjo ruoš Kauno kolegijos Tauragės skyrius, kodėl užtruks dviejų savivaldybės valdomų įmonių privatizacijos procesai, kaip muziejui sekasi susigrąžinti savo senąjį vardą ir į kokias antras pareigas paskirtas Tauragės ligoninės direktorius, – skaitykite jau penktadienį. Šiame numeryje rasite ir greitai pagaminamo, labai gardaus varškės pyrago receptą – artėja savaitgalis, taigi pats metas nudžiuginti šeimą.

Gražaus ir balto savaitgalio Jums linki „Tauragės kurjeris“!

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras