Penktadienio, sausio 25-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Eurovizijoje“ debiutuojančią tauragiškę išvysime jau šeštadienį(5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-01-24 14:46

Jau šeštadienio vakarą per LRT žiūrovai išvys „Eurovizijos“ konkurso atrankoje debiutuojančią kraštietę, Tauragės „Versmės“ gimnazijos absolventę Sofiją Eitutytę-Sofi. Devyniolikmetė pripažįsta – jai labai reikia gimtojo miesto palaikymo, ji jaudinasi, tačiau tiki savo sėkme. Su Sofija kalbamės apie „Eurovizijos“ konkurso užkulisius, jos dainą ir scenos baimę. „Rankos, vos užlipau ant scenos, drebėjo kaip pneumatinis platukas“, – prisipažįsta mergina. Visą interviu, parengtą specialiai „Tauragės kurjeriui“, skaitykite penktadienio numeryje.

Renovacijos pagaliau sulaukė ir Tauragės moksleivių kūrybos centras. Šiuo metu šios neformaliojo ugdymo įstaigos pedagogai kraunasi būtiniausius daiktus ir glausis mažesnėse patalpose. Tačiau tai jų nė kiek nenuliūdino. „Pagaliau šventė atėjo ir į mūsų kiemą“, – sako MKC vadovė Jolanta Kazlauskienė. Kiek renovacija kainuos ir iki kiek truks, sužinosite jau netrukus.

Kitose šalies savivaldybėse stipriai vėluojant pensijoms, „Tauragės kurjeris“ „Sodros“ teiraujasi, ar niekas nesikaičia Tauragėje. Beje, pensijas į namus šalyje nešioja kelios Tauragėje registruotos bendrovės. „Sodros“ atsakymas – penktadienį.

Istorijos ir kultūros naujienų priedas „Taurragis“ šįkart pasakoja apie unikalų Tauragės padangėje kolektyvą – pagyvenusių žmonių šokių grupę „Vėjava“. Kaip tik penktadienį jai sukanka 15 metų. Kokie jie buvo, kokių laimėjimų pasiekė „Vėjava“ ir kada vyks iškilmingas sukakties renginys, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Boksininkė Iveta Lešinskytė Tauragės vardą garsina jau seniai. Prieš aštuonerius metus, kai Iveta stojo į bokso ringą, šios srities sportininkių šalyje buvo labai mažai, mergina bokso ringe prilygo stebuklui. Jaunoji boksininkė ir jos treneriai atskleidžia ambicingus planus: Ivetos šių metų tikslas – patekti į kitąmet vyksiančias Olimpines žaidynes. Apie tai ir dar daugiau – pokalbyje su garsiąja Tauragės boksininke.

Šios ir kitos savaitės naujienos – kaip nuo vasario Tauragėje keisis šilumos kaina, kas vyko teisme nagrinėjant smurtu prieš mokinį kaltinamo buvusio Batakių pagrindinės mokyklos direktoriaus Rimvydo Varanavičiaus bylą, sužinosite, kiek Tauragėje registruota legalių maisto namuose gamintojų ir ar saugu įvairius gardėsius pirkti internetu bei kokia bausmė skirta dvimetės prievartautojui – jau pakeliui iš spaustuvės. Šame numeryje rasite ir paprasto, bet tikrai neprasto pietų patiekalo – kukulaičių ir daržovių apkepo receptą.

Gražaus savaitgalio. Nesušalkite!

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras