Penktadienio, sausio 26-osios, "Tauragės kurjeryje": posėdžių praleidinėtojams leis dirbti iš Vilniaus? (16)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-01-25 16:25

Sausio 31-ąją vietos taryba siūlo svarstyti svarbiausio savo darbo „įrankio“ – veiklos reglamento pakeitimus. Įvedama naujovė – komitetų posėdžiuose, kuriuose iš esmės nagrinėjami visuomenei itin svarbūs klausimai, tarybos nariai galės tiesiogiai nedalyvauti. Jei tik panorės, galės prisijungti „Skypu“. Kam to prireikė? Opozicija įsitikinusi – tvarką bandoma pritempti prie dviejų valdančiųjų narių – Vilniuje gyvenančių liberalų Lino Stankaus ir Tomo Arvasevičiaus, kad šiems nebereikėtų vargintis ir iš sostinės kaskart lėkti į Tauragę. Ką į tokius kaltinimus atsako valdantieji? Tai kurgi šie politikai iš tikrųjų gyvena – Vilniuje ar Tauragėje?

Veiklos nevykdo, bet sąskaitas už paslaugas gauna. Tauragės turgavietėje seniai nebeveikiančių kioskų savininkai priešinasi savivaldybės jiems skaičiuojamiems mokesčiams. Žmonės sako, kad nesugebėdami konkuruoti su didžiausiais prekybos centrais veiklą nutraukė, kioskų neturi kur dėti, o už vandenį, elektrą, šiukšlių išvežimą mokėti privalo kas mėnesį. Ar tai teisinga? Skaitykite penktadienio numeryje.

Autobusų stočiai išlaikyti – 137 tūkstančiai eurų. Tiek lėšų šiemet numatyta savivaldybės biudžete. Kodėl autobusų stočiai, kurią administruoja ir taip nemenkai savivaldybės dotuojamas Tauragės autobusų parkas, iš biudžeto reikia skirti tokią didžiulę sumą? Kas ten tiek kainuoja? Sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Savivaldybės administracijos vadovų baramas Kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis ir vėl gavo pylos – šįkart už tai, kad tauragiškiams rodo per mažai kino filmų. Kultūros centro vadovas atkerta – rodo tiek, kiek į Tauragę atveža paslaugos teikėjai, su kuriais sutartis pasirašyta visai neseniai, ir rajono „galvoms“ taip pat pažeria priekaištų. Kokių, – jau netrukus.  

Tauragės butų ūkis džiūgauja – iš „Tauragės būsto“ skelbiasi susigrąžinęs pagal jungtinės veiklos sutartį šios bendrovės perimtus tris daugiabučius. „Tauragės būsto“ vadovas konkurentui rėžia – džiaugtis dar nėra ko. Reikia sulaukti teismo sprendimo. O gyventojai trauko pečius – ką daryti jiems, gavusiems sąskaitas ir iš vienos, ir iš kitos bendrovės? Atsakymus sužinosite, atsivertę penktadienio laikraštį.

Šios ir daugybė kitų pastarosios savaitės naujienų – ką savivaldybė susitarė dėl Meilės alėjos remonto, kodėl „Bastilijos“ salėje negali vykti respublikiniai sporto renginiai, kiek tauragiškių serga gripu ir ar Tauragei negresia peršalimo ligų epidemija, už kokius nuopelnus nusilenkta ilgamečiam badmintono treneriui Jonui Šileriui ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnui Dariui Gestautui – jau pakeliui iš spaustuvės. Jus tikrai sudomins ir Renaldo Malycho įspūdžiai, parsivežti iš Estijos sostinės, kaip sako žurnalistas, neturinčios nei verygų, nei karbauskių, nei širinskienių su išgalvotais draudimais. Šiame numeryje rasite ir unikalų ryžių kroketų – arančinų, itin populiarių saulėtoje Sicilijoje, receptą.

Gražaus ir sveiko savaitgalio Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija!

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras