Penktadienio, sausio 4-osios, „Tauragės kurjeryje“: 2018-ųjų kraitis – pusė tūkstančio naujagimių(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-01-03 14:26

Pirmosios 2019-ųjų naujienos džiugios – tradiciškai ir valdžia, ir vietos žiniasklaidos atstovai vos prasidėjus metams skuba pasveikinti pirmojo šiemet į pasaulį atėjusio tauragiškio. Pirmoji į pasaulį šiemet pasibeldė Enaros ir Vytauto Mikučių dukrelė Greta. Kaip gyvena jos šeima, pernykštį „derlių“ skaičiuojantis Tauragės ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyrius ir kiek vaikų 2018-aisiais gimė emigravusių tauragiškių šeimose, sužinosite atsivertę pirmąjį 2019 metų „Tauragės kurjerio“ numerį.

Kaip Naujuosius pasitiko tauragiškiai? Medikai sako, kad atšventę Kalėdas Tauragės miesto ir rajono gyventojai buvo kiek ramesni, tačiau petardomis apsideginusių rankas, padauginusių alkoholio netrūko ir per Naujuosius metus. Kokios pirmosios Naujųjų valandos buvo ne tik medikams, bet ir kitoms gelbėjimo tarnyboms bei policijai – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes.

Naujieji metai nemalonių žinių atnešė Tauragės autobusų parko vadovui Rimantui Martinavičiui ir buvusiai šios bendrovės valdybos pirmininkei, kandidatei į merus Giedrei Stulginskienei. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija konstatuoja – jie pažeidė viešųjų ir privačių interesų deklaravimo tvarką. Išsamiau – jau netrukus.

Į Tauragę koją kelia dar viena viešojo maitinimo įstaiga – netrukus pačiame miesto centre duris atvers nauja picerija. Ją Tauragėje kuriantis kaunietis verslininkas Tomas Mikalonis sako konkurencijos ir nedidelės mažų miestų rinkos nesibaiminantis. Miestelėnams ir miesto svečiams jis žada kepti ypatingas picas. Kokios jos ir kada picerija bus atvira, domisi „Tauragės kurjeris“.

Pertvarka veja pertvarką – reformos neišvengė ir Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba. Nuo sausio 1-osios ši gelbėjimo įstaiga tapo Tauragės priešgaisrine gelbėjimo tarnyba ir žada būti savarankiškesnė. Dėl reformos iš pareigų traukiasi Tauragės ugniagesių vadovai – ką jie veiks netekę darbo ir kas, jų nuomone, turėtų vadovauti pasikeitusiai ugniagesių-gelbėtojų komandai – rytojaus numeryje.

Šios ir kitos pirmųjų 2019-ųjų dienų naujienos – kam Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras naudos iš savivaldybės biudžeto išsiprašytus 100 tūkstančių eurų, kas pateko į visuomeninio rinkimų komiteto „Nepartinė Tauragė“ narių sąrašus ir ko šis komitetas tikisi iš artėjančių rinkimų, kaip keitėsi eismas Tauragės M.Mažvydo gatvėje ir kodėl mieste vienas po kito pjaunami gražuoliai medžiai, – jau keliauja iš spaustuvės. Šiame numeryje rasite ir trapaus, bet kartu ir gardžiai drėgno aguonų pyrago receptą. Nors šventės baigėsi, pyragų per daug nebūna.

Įdomaus skaitymo ir gražaus artėjančio savaitgalio!

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras