Penktadienio, sausio 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: verslininkų prašymams savivaldybė kurčia(2)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-01-04 16:06

Jau 2017-ųjų gruodžio 31-ąją turėję būti nušluoti nuo žemės paviršiaus kioskai Gedimino gatvėje, prie buvusio „Maximos“ prekybos centro, stovi kaip stovėję. Kai kuriuose prekyba vyksta ir šiandien. Verslininkai buvo prašę valdžios neišguiti jų per didžiąsias metų šventes iš darbo vietų, tačiau „baltųjų rūmų“ vyrai liko kurti. Ir dar pagrasino, kad pagalbos kreipsis į kitas valstybines institucijas. Apie tai, ką smulkiesiems verslininkams atsakė savivaldybės administracija, ir kas jų laukia – skaitykite „Tauragės kurjerio“ vedamajame. 

Pirmasis šių metų tauragiškis – naujųjų rytą pasaulį išvydęs Karolis. Tauragės ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriaus vedėja Irena Narbutienė džiaugiasi, kad pirmoji jos vadovaujamame skyriuje šiemet gimdė „saviškė“ – ligoninės Priėmimo skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Alina Barkauskienė. Sveikinimai jaunajai šeimai ir visos įdomios detalės apie pirmąjį šių metų tauragiškį.

Tauragė traukiasi: Civilinės metrikacijos skyrius suskaičiavo, kad pernai Tauragėje naujagimių užregistruota pusšimčiu mažiau nei 2016-aisiais. Be to, per šimtą mažųjų gimė visai ne Tauragėje, o emigrantų šeimose užsienyje. Neramina ir augantys mirčių duomenys. Kas gi laukia mažėjančios Tauragės?

Miesto pilies rūsyje savivaldybė užsimojo įrengti tai, ko ten niekada nebuvo. Skelbiama, kad rekonstruojamam muziejui patikėtose pilies rūsio patalpose jau šiemet bus galima pasigrožėti ampyrinio stiliaus dizainu. Kiek jis kainuos, kol kas neatskleidžiama. Aišku tik tiek, kad nemenkai. Valdininkai skelbia pirksiantys daugybę prabangių XIX amžiaus carinę Rusiją primenančių baldų. Plačiau apie tai – penktadienio numeryje.

Politikų vizitai į ligoninę per šventes – gerumas ar savireklama? Šventinis laikotarpis įplieskė konfliktą tarp vietos tarybos narių ir ligoninės administracijos. Šios įstaigos vadovas net kreipėsi į merą siekdamas, kad ligoninėje su dovanomis pacientams politikai nebesilankytų, šie naujajam įstaigos vadovui atkerta – kokią teisę jis turi jiems nurodinėti? O ką apie tai manote jūs?   

Šios ir kitos pirmųjų 2018 metų dienų Tauragės naujienos – kokias premijas šventiniu laikotarpiu išsimokėjo valdžios atstovai, kieno kabinetuose tauragiškiai įžvelgia didžiausias korupcijos grėsmes, kas nuo sausio 1-osios keičiasi Tauragės teisme ir ar tikrai šiemet sankryžoje prie turgaus išvysime šviesoforus – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes. Pirmajame 2018-ųjų numeryje rasite ir senovinių mielinių spurgų receptą. Išbandykite – nepasigailėsite!

Sėkmingos metų pradžios Jums linki „Tauragės kurjeris“. 

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras