Penktadienio, spalio 18-osios, „Tauragės kurjeryje“: siautėjanti gauja tuština Tarailių mokyklos klases(7) 

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-10-17 16:43

Skaudi šių dienų aktualija – beribės vaikų teisės užgožė jų pareigas. Tarailių progimnazijoje siautėjanti paauglių gauja sukėlė tokią sumaištį, kad į pagalbą mokyklai suskubo ne tik savivaldybė, bet ir policija. Iš mokyklos grįžę moksleiviai tėvams pasakoja, kaip klasiokas pamokos metu prisidegė cigaretę, spjovė kitam vaikui į veidą, sporto salės persirengimo kambaryje susimušė, kažkas kažkam sudaužė laikrodį. Kol komisijos posėdžiauja viena po kitos, mokykloje įvyko vienas bjauriausių incidentų, o tėvai suskubo savo vaikus perkelti į kitas mokyklas. Apie tai, kas vyksta Tarailiuose, išsamiau skaitykite rytojaus vedamajame.

Kita skaudi tema. Beržės mikrorajono gyventojų teigimu, Tauragės miestas su savo dešimtimis metų asfalto laukiančiais žvyrkeliais Europos Sąjungoje galėtų pretenduoti į „lūzerių“ poziciją. Meras Dovydas Kaminskas tai pripažįsta – Bendruomenių namuose gyventojų iškviestas „ant kilimo“ beviltiškai skėsčiojo rankomis: „Išasfaltuočiau visas gatves, jei tik turėčiau pinigų“. Ar tikrai valdžia gatvių asfaltavimo lėšas pirmiausia mes į gatvę, kurioje gyvena ištikima valdančiosios koalicijos narė, sužinosite jau netrukus.

Nors tauragiškiai daugelį metų, keiksnodami valdžią, žvyrkeliais važinėja, Laisvosios rinkos institutas skelbia – esame vienoje aukščiausių pozicijų palyginti su kitomis mažosiomis savivaldybėmis. Čia ir mokesčiai mažesni, ir valdiškas nekilnojamasis turtas tvarkomas neblogai, ir gyventojų prašymai išnagrinėjami laiku. Tačiau ne viskas taip gražu, kaip piešiama. Emigracijos mastai Tauragėje išlieka vieni aukščiausių Lietuvoje. Skaitykite penktadienio numeryje.

Šią savaitę „Tauragės kurjeris“ sulaukė daugybės gyventojų skundų ir klausimų. Visi atsakymai – kodėl Pagramantyje iš čiaupų teka rudas vanduo, ar šunis galima vežti autobusais, kodėl savivaldybės interneto puslapyje skelbiama pasenusi informacija, – laikraščio puslapiuose. Drauge pasivaikščiosime ir skęstančia Tiesos gatve, užsuksime į plytomis ant galvos užkristi grasinančio daugiabučio kiemą, sužinosime, kas bus „Molupio“ kepyklai, pirkėjai pardavusiai kirmėlėtą duonos rinkinį, su Moksleivių kūrybos centro pedagogais panagrinėsime vaikų trūkumo problemą. Su Henriku Vaitekūnu aiškinsimės, kodėl vienos televizijos politikus giria, o kitos tuos pačius pliekia, o štai Rimvydas Valatka pristatys naujausias lietuvių rašytojų knygas. Beje, viena jų, jo redaguota, dar tik spaustuvėje ir prekyboje pasirodys tik lapkritį. „Tauragės kurjerio“ skaitytojams pirmiesiems suteikiama teisė susipažinti su unikalia žurnalisto Ryčio Sabo kūryba.

Ir tai dar toli gražu ne viskas. Šiame numeryje rasite ir istorijos priedą „Taurragis“, ir puikų receptą bei specialiai „Tauragės kurjeriui“ parengtą politikos apžvalgininko Lino Kojalos skiltį, ir dar daug kitų naujienų.

Įdomaus skaitymo!

 

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras