Penktadienio, spalio 19-osios, „Tauragės kurjeryje“: šimtuko pavardes kals ant privataus namo sienos(16)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-10-18 14:54

Pagaliau išrinktas per valstybės šimtmetį labiausiai gimtajam kraštui nusipelniusių tauragiškių šimtukas. Deja, smalsuoliams visų šimto pavardžių dar teks palaukti – valdininkai dar tikslina, kad į paskelbtųjų sąrašą neįsiveltų klaidų. Tačiau dėl vieno dalyko sutarta galutinai – šimtas pavardžių bus iškaltos ant privataus pastato sienos. Ar toks sprendimas tinkamas ir kodėl jis apskritai išvydo dienos šviesą, sužinosite perskaitę „Tauragės kurjerio“ vedamąjį.

Tauragę aplankė jau trečias kandidatu į šalies prezidentus pasiskelbęs politikas. Šįkart kultūros rūmuose viešėjo ir su tauragiškiais bendravo filosofas Arvydas Juozaitis. Deja, Tauragės žmonėms kandidatai bent kol kas nelabai rūpi – didžioji kultūros rūmų salė buvo pustuštė, nors kai kurios pretendento mintys buvo ypač įdomios. Skaitykite penktadienio numeryje.

Geltonųjų linijų detektyvas tebesitęsia – kol savivaldybė aiškinasi, ar mieste šios linijos nubraižytos teisėtai, jos viena po kitos dygsta naujose vietose, nors niekas leidimo tam nedavė. Ar tikrai tiek geltonųjų linijų Tauragėje reikia, kam jos atrodo būtinos, sužinosite jau netrukus.

Savanorės Ritos Grigalienės pasakojimas, ką jai teko patirti ir išgyventi tolimojoje Ugandoje, į bibliotekos skaityklą priviliojo šimtus smalsuolių. Šaudynės gatvėse, vos 30 eurų dydžio atlyginimai, vandens trūkumas ir absoliutus patriarchatas – šitai ir dar daugiau papasakojo savanorė. Atsiverskite – jei nebuvote susitikime, bus įdomu paskaityti.

Dabar jau tituluotas Europos ralio čempionas, Žalgirių gimnazijos abiturientas Rokas Baciuška iš pirmo žvilgsnio visiškai paprastas ir, kaip jis save apibūdino, „nepasikėlęs“ moksleivis. Ar užgriuvusi šlovė neiškels jo aukštai į padanges? Apie ką svajoja čempionas, ką skaito, ką veikia laisvalaikiu ir ką mėgsta gaminti, skaitykite jau netrukus.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – ar ant ne maisto prekių privalo būti nurodyta galiojimo data, kaip atrodo už beveik 700 tūkstančių eurų atnaujintas ligoninės Vaikų ligų skyrius, kokius laurus Žemaitijos taurės čempionate nuskynė jaunieji Tauragės badmintonininkai ir kaip pasaulio čempionate sekėsi svarsčių kilnotojams garsiesiems broliams Juliui ir Justui Optams, – jau tuoj pateks į Jūsų rankas. Šiame numeryje rasite ir švelnaus it pūkas kriaušių pyrago receptą.

Ačiū, kad esate su „Tauragės kurjeriu“!

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras